X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację mierzenie temp a praca zmianowa
Odpowiedz

mierzenie temp a praca zmianowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 17 grudnia 2012, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny mam pytanie, wszedzie piszecie zeby tempmierzyc z samego ran, przed wstaniem z lozka o tej samej porze, ja dopiero zaczynam, ale nie wiem jak to ma byc w moim przypadku. Pracuję na zmiany po 12 godzin, 7-19 i 19-7, kiedy mam mierzyc temperature w przypadku gdy wracam z nocki? Skoro cała noc nie spałam, ruszałam sie i nie lezałam w jeden pozycji :-( Pomóżcie mi proszę!!!!!!!!!!!!!!!

  • carola Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 17 grudnia 2012, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    należy mierzyć temperaturę o stałej porze po min jednej godzinie biernego odpoczynku (wystarczy lezeć lub siedzieć, nie trzeba spać).
    Możesz też polegać tylko na śluzie i szyjce macicy (choć ciężej z odczytaniem jej pozycji).
    W razie pytań - pisz :)

  • unia83 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 18 grudnia 2012, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też pracuję po 12 godzin i również w nocy. Temperaturę mierzę zawsze o 6.30 a jak jestem po nocy to śpię zawsze 3-4 godziny i potem kolejny raz robię pomiar. Ale masz rację ciężko jest robić takie obserwacje przy takim systemie pracy. Nawet trudno wyrwać się na badania czy monitoring cyklu bo nikt nie chce zwalniać tak często z pracy. Masakra!

  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 18 grudnia 2012, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy nie miałam monitoringu cyklu, nawet szczerze mówiąc nie wiem na czym to dokładnie polega, i jak często trzeba na to chodzić :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ