X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację monitoring cyklu dopiero od 17 dc
Odpowiedz

monitoring cyklu dopiero od 17 dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ona82 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Moja historia w skrocie. Poronilam 18.09.2014 (9 tc ). Pierwszs miesiaczke dostalam 2.11.2014 czyli po 44 dniach. Druga miesiaczka przyszla 11.12.2014 czyli po 39 dniach. Zapisalam sie na monitoring cyklu zeby sprawdzic czy w ogóle dochodzi do owulacji. Ginekolog zapisala mnie dopiero na 27.12.2014 czyi w 17 dc czy to nie jest za pozno czy ten monitoring nie powinien sie zaczsc w nastepmym tygodniu juz. Ona sobie cos tam obliczala jskas srednia czy cos. Przed poronieniem moje cykle byly tak 30-35 dniowe ale ja bym okreslila moje miesiaczki jako nie regularne.

    Kropek 18.09.2014
    efc002174519d1b7c5f51eb5eea08bf0.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wystarczyć taki termin moim zdaniem, nie ma co też chodzić za wcześniej, bo tylko tracisz pieniądze jak pęcherzyki nie są zbyt duże.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 12:08

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ