X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację monitoring cyklu w Warszawie
Odpowiedz

monitoring cyklu w Warszawie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie go można zrobić bezproblemowo i najtaniej, najlepiej od razu z zaleceniem od lekarza robiącego usg na clo i pregnyl? Bo ja już nie mam cierpliwości, każdy mnie spławia. A to luxmed nie robi, a to medicover nie robi, chrzanię to, chcę gdzieś indziej, ale żeby było z głową, z grubej rury i niedrogo. Możecie mi polecić konkretnych lekarzy i konkretne przychodnie?

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Fertiny. Tylko tam jest tak, że najpierw masz wizytę za 150zł ( w tym usg). Kolejne usg to 100zł. Dostałam instrukcję kiedy i jakie hormony zrobić. Facet też.

    Jestem z nich zadowolona. Wcześniej byłam w Medicoverze i żałuję, bo zapłaciłam 180zł. Osoba robiąca usg zajmuje się tylko usg i niczym innym. I cały czas gadanie, że oni nie leczą niepłodności.

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie same doświadczenia z luxmedem i medicoverem :/. Czyli za każde usg w monitorigu płaci się stówkę? (dżizas, jak ja mam takie długie cykle to ile to wyjdzie sumarycznie, masakra)

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A badania każą u siebie robić czy gdziekolwiek?

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 1 lipca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania możesz robić gdzie chcesz.
    Ja wcześniej robiłam w Alabie, ale miałam zlecone sporo badań i z ciekawości spojrzałam ile to kosztuje w Fertinie i było taniej. Samo AMH było chyba 50zł taniej niż w Alabie.
    Hormony w Alabie płaciłam po ok. 30zł, w Fertinie po ok. 20zł. A Fertina i tak zleca badania Alabowi, więc też dostałam kod do neta i wyniki pobrałam online. I jakieś 100zł zostało mi w kieszeni. Cennik jest na stronie. Mam porównanie tylko z Alabem, więc nie wiem czy gdzieś jest taniej.

    Ja byłam w Medicoverze na 2 USG. Jedno dali mi w ramach abonamentu, na drugie wydałam 180zł. I do tej pory pluje sobie w brodę. USG to tylko USG i nic więcej Ci nie powiedzą. Musisz zapisać się do ginekologa. Idziesz do ginekologa, a tam nie chcą Ci dawać żadnych badań, bo nie leczą niepłodności. I moim zdaniem Medicover ma słabych ginekologów. Opinie w necie mówią same za siebie. I zapisujesz się do przypadkowych osób, bo ciężko umówić termin do tego samego lekarza. Chciałam przyoszczędzić, bo mam abonament, a tylko straciłam czas.


    Na 3 USG nie było terminu i tym sposobem wylądowałam w Fertinie. Potwierdziłam sobie tylko, że jest po owulacji.


    Chciałam się zapisać do swojej ginekolog w innej przychodni, ale to było bez sensu, bo Ona tam jest 2 razy w tygodniu, więc USG miałabym albo u Niej albo u innego lekarza.

    Ja już się nastawiłam na 3 usg w cyklu. Na razie miałam jedno. Teraz idę w 9dc, rano mam zrobić LH,estradiol i progesteron. Ten cykl coś przyspieszył i może skończy się na 2 usg.

    Jestem też zadowlona z podejścia Fertiny. Tak jak pisałam ten cykl jest szybszy. Dostałam śluzu płodnego, więc w panice umówiłam usg. Nie było terminów, więc zapisali mnie po godzinach zamknięcia.

    golonat lubi tę wiadomość

  • IlonaQ Ekspertka
    Postów: 220 95

    Wysłany: 15 maja 2023, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 😊 odświeżę żeby nie zakładać nowego wątku.

    Czy możecie polecić jakieś miejsce w Warszawie do zrobieniu monitoringu cyklu, gdzie za każda wizytę nie płaci się kwot rzędu 180 zł?

    Starania od Września 2018❤️‍🩹
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ