X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację negatywne testy owu - pytanie
Odpowiedz

negatywne testy owu - pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pokico Znajoma
    Postów: 21 29

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Od kilku miesięcy monitoruję owu za pomocą testów. Zawsze było tak, że testy wychodziły negatywne (druga słaba kreska) tuż przed owu - np. dwa dni, potem owu i może jeden dzień znowu ta druga kreseczka słabsza. Reszta miesiąca testy silnie negatywne = tylko kreska kontrolna. A w tym miesiącu mam tak, że wychodzą negatywne (kreska mniej widoczna) już ponad dobry tydzień... po drodze nie wyczaiłam owu. Tylko cały czas dwie kreski a druga słabsza. Dzisiaj 19 dc ]. czy mam się czym martwić? czy to normalne?

    eiktsek2ejahpnjn.png
    23. 08 dwie kreski <3
    05.09 13220 BetaHcg.
    17.09 jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakieś wyniki? Badania?
    Wizyta u gin?
    Monitorowanie cyklu? Temperatury?

    Polegając na samych testach- nie polegasz praktycznie na niczym.
    A to że nie wychodzą, to może mieć tak różne podłoże, że nikt tutaj wróżyć z nich nie będzie.

    I warto też zainwestować w dobre testy- nie te z allegro. W Rossmannie polecam kupić Domowe Laboratorium. Są najdokładniejsze.

    Oczywiście włączyć do starań całą resztę o której napisałam na początku.

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież polecam domowe laboratorium. Miałam monitoring usg i robiłam jednoczesnie testy : domowe laboratorium i te z Allegro niebieskie. Testy z DL idealnie pokazały owu a te z Allegro cały cyklu nic nie pokazywały, dla mnie strata kasy nawet tej niewielkiej :(

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Ja rownież polecam domowe laboratorium. Miałam monitoring usg i robiłam jednoczesnie testy : domowe laboratorium i te z Allegro niebieskie. Testy z DL idealnie pokazały owu a te z Allegro cały cyklu nic nie pokazywały, dla mnie strata kasy nawet tej niewielkiej :(

    I u mnie było to samo- dlatego nie polecam tych tanich z allegro, bo potem są przeboje i rozterki "mam skok temperatury a testy negatywne! Dlaczego nie mam owulacji???".

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez polecanie mi testów tylko z rosmana nabawiłam się depresji. U mnie one najzwyczajniej nie wychodzą nigdy. Potwierdzony skok LH i monitoring, a testy dupa :/. Kupiłam z allegro ale z innej firmy i robiłam razem z kilkoma innymi w trakcie monitoringu.
    Z całą pewnością domowe labolatorium nie zawsze wychodzi. Dodatkowo jeśli się dużo pije w ciągu dnia to też mogą nie wyłapać tej kreski testowej dobrze.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo do sikania na test też się trzeba przygotować.
    Standardem jest nie picie min. 2h przed testem. Chodzi o stężenie moczu. Im mmniej rozcieńczony, tym lepiej.
    Tak samo jak ciążowy powinno się robić z pierwszego moczu rano.

    Frufru lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ