X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację negatywne testy owu - pytanie
Odpowiedz

negatywne testy owu - pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pokico Znajoma
    Postów: 21 29

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Od kilku miesięcy monitoruję owu za pomocą testów. Zawsze było tak, że testy wychodziły negatywne (druga słaba kreska) tuż przed owu - np. dwa dni, potem owu i może jeden dzień znowu ta druga kreseczka słabsza. Reszta miesiąca testy silnie negatywne = tylko kreska kontrolna. A w tym miesiącu mam tak, że wychodzą negatywne (kreska mniej widoczna) już ponad dobry tydzień... po drodze nie wyczaiłam owu. Tylko cały czas dwie kreski a druga słabsza. Dzisiaj 19 dc ]. czy mam się czym martwić? czy to normalne?

    eiktsek2ejahpnjn.png
    23. 08 dwie kreski <3
    05.09 13220 BetaHcg.
    17.09 jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakieś wyniki? Badania?
    Wizyta u gin?
    Monitorowanie cyklu? Temperatury?

    Polegając na samych testach- nie polegasz praktycznie na niczym.
    A to że nie wychodzą, to może mieć tak różne podłoże, że nikt tutaj wróżyć z nich nie będzie.

    I warto też zainwestować w dobre testy- nie te z allegro. W Rossmannie polecam kupić Domowe Laboratorium. Są najdokładniejsze.

    Oczywiście włączyć do starań całą resztę o której napisałam na początku.

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież polecam domowe laboratorium. Miałam monitoring usg i robiłam jednoczesnie testy : domowe laboratorium i te z Allegro niebieskie. Testy z DL idealnie pokazały owu a te z Allegro cały cyklu nic nie pokazywały, dla mnie strata kasy nawet tej niewielkiej :(

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Ja rownież polecam domowe laboratorium. Miałam monitoring usg i robiłam jednoczesnie testy : domowe laboratorium i te z Allegro niebieskie. Testy z DL idealnie pokazały owu a te z Allegro cały cyklu nic nie pokazywały, dla mnie strata kasy nawet tej niewielkiej :(

    I u mnie było to samo- dlatego nie polecam tych tanich z allegro, bo potem są przeboje i rozterki "mam skok temperatury a testy negatywne! Dlaczego nie mam owulacji???".

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez polecanie mi testów tylko z rosmana nabawiłam się depresji. U mnie one najzwyczajniej nie wychodzą nigdy. Potwierdzony skok LH i monitoring, a testy dupa :/. Kupiłam z allegro ale z innej firmy i robiłam razem z kilkoma innymi w trakcie monitoringu.
    Z całą pewnością domowe labolatorium nie zawsze wychodzi. Dodatkowo jeśli się dużo pije w ciągu dnia to też mogą nie wyłapać tej kreski testowej dobrze.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo do sikania na test też się trzeba przygotować.
    Standardem jest nie picie min. 2h przed testem. Chodzi o stężenie moczu. Im mmniej rozcieńczony, tym lepiej.
    Tak samo jak ciążowy powinno się robić z pierwszego moczu rano.

    Frufru lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ