X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Negatywny test owu
Odpowiedz

Negatywny test owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy możliwe jest ze test owu nie wykryje owu? Taki przypadek: regularne cykle, 28 dni. Testy owu od 10 do 18 dnia robione co 24h i zawsze tylko jedna krecha. Czy to oznacza jakis problem z hormonami? Czy te testy mają 100% skutecznosc? Prosze o pomoc.

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy do końca nie ufaj testom. W wątku testy owulacyjne porównywałam testy z allegro, które w okresie owulacyjnym wychodzą ciągle negatywnie, a te droższe z domowego laboratoroium pozytywnie. Polecam mierzenie temperatury, obserwacje śluzu oraz monitoring.

    cyt lubi tę wiadomość

  • pater86 Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam właśnie testy z allegro i wychodzą negatywne, mam nadzieję, że to przez złej jakości testy, a nie przez to, że nie ma owulacji...

    d9841c7babe0c958b10553434e2dbe8b.png
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pater możesz zakupić testy z Rossmanna facelle, mnie nigdy nie zawiodły i kreska testowa nigdy nie pozostawia wątpliwości jak te paskowe.

  • pater86 Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pegi dzięki za info ☺ jutro z rana pójdę po te testy, jajnik kluje mnie jak na owu, a testy z allegro negatywne... Muszę się przekonać czy faktycznie nic z tego nie będzie.

    d9841c7babe0c958b10553434e2dbe8b.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 21 lutego 2016, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam z allegro i pojawiają się 2 kreski...wiec trzeba sprawdzić hormony na wszelki wypadek...

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ