Forum W oczekiwaniu na owulację Nie rozumiem spadku czy ktos pomoze
Odpowiedz

Nie rozumiem spadku czy ktos pomoze

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • IGA Autorytet

Wysłany: 9 października 2017, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Rozumiem ze jestem chora ale nigdy mi sie nie zdazylo miec testu owulacyjnego pozytywnego tyle dni. Do trgo wczoraj myslalam ze mam spadek temperatury (mimo iz taki duzy) przed owulacja a dzis to samo. Nie wiem jak to interpretowac.

https://ovufriend.pl/graph/6507f9b03f0a2be557a153be2c796b14

Od marca 2017 trzy nieudane cykle na clo
    Od wrzesnia 2017 slabe wyniki nasienia: słaba ruchliwość, morf 2%, mała ilość(brak przyczyny)
    Luty 2018-laparoskopia, usuniety 6cm potworniak z czescia jajnika
    30.05.18-1 IUI nieudana, 29.06.18- 2IUI nieudana, 28.08.18-3 UIU Odwolana za slabe nasienie
    13.09.18 - odwołany start z IMSI - torbiel
    I IMSI 08.10.18
    transer 8B I 7B ):
    crio 26.11 - wczesna blastka 2BB - cb
    II IMSI krotkie- styczen/luty 2019- 0 zarodkow
    III IMSI z KD luty 2019
    04.03.19- FET (9A I 9B) -....cb
    14.05.19- FET 2 blastusi (AZ)- ):
    badania immunologiczne:
    toczeń I KIR -ok, ANA - dodatni, ANA 2 - dodatni, imunofetyp NK 2%, NK 3.5%, Allo- z partnerem 38 % i z dawcą 15%, nieprawidłowe: MTHFR 6777C-T układ heterozygotyczny
    PAI- 1 układ homozygotyczny
  • Szyszunia 89 Ekspertka

Wysłany: 24 października 2017, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie robilas testy na owu? I o ktorej godzinie ? Ja robilam Domowe laboratorium i z porannego moczu i wychodzily pozytywne rowniez kilka dni...

atdc4z173sg25e86.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)