X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację NIEREGULARNE CYKLE A ŚLUZ
Odpowiedz

NIEREGULARNE CYKLE A ŚLUZ

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MILA Autorytet

Wysłany: 1 września 2013, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn z nieregularnymi cyklami. Ile po zakonczonej miesiączce pojawia się wam pierwszy śłuz i jaki to jest śluz. Dziś mam 10 dc i narazie nie widzę nic na zewnątrz. Kiedy sprawdzam w środku to nie jest sucho ale też nic nie wypływa na zewn.
    Co do śluzu rozciągliwego to mam takie ale to bywa później. Ale śluz rozciągliwy świadczy już o owulacji prawda?
    a najpierw śluz jest wodnisty ...
    Jak to bywa u was? Powiem szczerze że nigdy szczególnie nie zwracałam na to uwagi dopiero teraz bo zaczeliśmy się starać o dziecko.

No i jeszcze jedno pytanie, w którym dniu cyklu pojawia się u was sluz płodny i owulacja?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2013, 14:00

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • MILA Autorytet

Wysłany: 1 września 2013, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 3 września 2013, 08:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm nie wiem co Ci da odpowiedź na to pytanie , przecież nieregularne cykle mają tyle konfiguracji że szok , u jednej będzie to wahanie między 28dn-40dn , w moim przypadku w tym roku wahanie jest między 28 a 21 dni więc wiadomo że odpowiedź byłaby inna. Śluzu rozciągliwego nie mam w ogóle, w ostatnim czasie czyli roku kalendarzowym widziałam go tylko raz i to jeszcze o dziwo na dzień przed @. Szczyt śluzu świadczy że owulka jest o krok albo w trakcie, nie jest powiedziane że musisz mieć sucho i kremowo , potem wodniście a potem rozciągliwie nie ma reguły każda z nas ma inny organizm. Przy nieregularnych cyklach jest problem niestety bo nigdy nie wiadomo , badaj się , obserwuj , sprawdzaj śluz często nie tylko raz dziennie. Zapisuj wszystkie objawy może znajdziesz u siebie prawidłowość,powodzenia :)

MILA lubi tę wiadomość

"Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • kuluś Debiutantka

Wysłany: 7 września 2013, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Blysk_kotką. Nie dosyć,że każda ma zupełnie inne cykle, to jeszcze każdej z nas zdarzają się odchylenia od "normy". Ja ma bardzo nieregularne cykle, zazwyczaj @ mam dosyć późno -16, 18 d.c. A dzisiaj 2 dni po okresie, aż badałam się 3 razy, bo nie mogłam w to uwierzyć. Nie bazuję na takim wskaźniku jak śluz,bo z nim baaardzo różnie bywa. Opieram się raczej na temperaturze i mikroskopie owulacyjnym. Tak jak pisała Blysk_kotka znajdź swój wskaźnik płodności.

MILA lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ