X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację NIEREGULARNE CYKLE A ŚLUZ
Odpowiedz

NIEREGULARNE CYKLE A ŚLUZ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 1 września 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn z nieregularnymi cyklami. Ile po zakonczonej miesiączce pojawia się wam pierwszy śłuz i jaki to jest śluz. Dziś mam 10 dc i narazie nie widzę nic na zewnątrz. Kiedy sprawdzam w środku to nie jest sucho ale też nic nie wypływa na zewn.
    Co do śluzu rozciągliwego to mam takie ale to bywa później. Ale śluz rozciągliwy świadczy już o owulacji prawda?
    a najpierw śluz jest wodnisty ...
    Jak to bywa u was? Powiem szczerze że nigdy szczególnie nie zwracałam na to uwagi dopiero teraz bo zaczeliśmy się starać o dziecko.

    No i jeszcze jedno pytanie, w którym dniu cyklu pojawia się u was sluz płodny i owulacja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2013, 14:00

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 1 września 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 3 września 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm nie wiem co Ci da odpowiedź na to pytanie , przecież nieregularne cykle mają tyle konfiguracji że szok , u jednej będzie to wahanie między 28dn-40dn , w moim przypadku w tym roku wahanie jest między 28 a 21 dni więc wiadomo że odpowiedź byłaby inna. Śluzu rozciągliwego nie mam w ogóle, w ostatnim czasie czyli roku kalendarzowym widziałam go tylko raz i to jeszcze o dziwo na dzień przed @. Szczyt śluzu świadczy że owulka jest o krok albo w trakcie, nie jest powiedziane że musisz mieć sucho i kremowo , potem wodniście a potem rozciągliwie nie ma reguły każda z nas ma inny organizm. Przy nieregularnych cyklach jest problem niestety bo nigdy nie wiadomo , badaj się , obserwuj , sprawdzaj śluz często nie tylko raz dziennie. Zapisuj wszystkie objawy może znajdziesz u siebie prawidłowość,powodzenia :)

    MILA lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • kuluś Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 7 września 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Blysk_kotką. Nie dosyć,że każda ma zupełnie inne cykle, to jeszcze każdej z nas zdarzają się odchylenia od "normy". Ja ma bardzo nieregularne cykle, zazwyczaj @ mam dosyć późno -16, 18 d.c. A dzisiaj 2 dni po okresie, aż badałam się 3 razy, bo nie mogłam w to uwierzyć. Nie bazuję na takim wskaźniku jak śluz,bo z nim baaardzo różnie bywa. Opieram się raczej na temperaturze i mikroskopie owulacyjnym. Tak jak pisała Blysk_kotka znajdź swój wskaźnik płodności.

    MILA lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ