X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Nietypowy śluz
Odpowiedz

Nietypowy śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do Was pytanie. Wg. Aplikacji owulacja powinna wystąpić u mnie dziś. Od wczoraj mam śluz rozciągliwy, ale nie jest przejrzysty tylko bardziej mleczny. W ubiegłym cyklu przeszłam leczenie ponieważ miałam infekcję intymną. Śluz jednak tak nie wyglądał. Czy jest szansa, że na nowo pojawiła się infekcja? Śluz nie ma żadnego zapachu.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wydaje mi się że śluz powoli przechodzi w płodny i na czasie zrobi się jak białko jaja, rozciągliwy i bardziej klarowny. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.

  • Kleopatra 123 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo, mną dużo śluzu rozciągliwego ale nie jest on idealnie przezroczysty. Tylko przezroczysto biały- nie wiem czy taki śluz jest płodny. 🤔

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam śluz rozciągliwy, nie zawsze jest przezroczysty. Czasem jest własnie taki przezroczysto-bialawy i traktuję go jako płodny

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w owulacje (testy + tempka wskazują na to) mam po prostu więcej ale totalnie kremowy tylko bardziej „mokry”. Jest zupełnie biały.. i tak mam zawsze.. i co na to ? Nawet wiesiołek jest ale on tylko zwiększył wilgotność natomiast sluz pozostał dalej taki jak był - biały i mokry. Kiedyś kilka lat temu miałam sluz płodny rozciągliwy jak jajko kurze a teraz nic z tych rzeczy...

  • Paulina95 Ekspertka
    Postów: 127 80

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór!

    Według kalendarzyka owulacja powinna wystąpić za 3 dni.
    Dzisiaj zaobserwowałam dużo mlecznego rozciągliwego śluzu. Jak mogę to interpretować?
    Niby śluz owulacyjny jest przezroczysty jak białko jajka. Nie wiem co o tym myśleć. Nie miałam żadnej infekcji, jestem zdrowa wszystkie badania prawidłowe. Czy mozliwe że to jednak moze być owulacja czy może dopiero nastąpić?

    oar843r8e9ikr3dd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ