X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Nowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 15 września 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa więc mam do Was doświadczonych pytanko.
    Z narzeczonym staramy sie o malenstwo 3 cykl ale dopiero zaczynamy 2 z ovu lecz póki co bez efektow :(
    Do tej pory moje cykle trwały średnio 29 - 30 dni. Miesiączki miałam raczej regularnie.
    W poprzednim cyklu miesiaczka spóźnila sie 6 dni przez co byłam przesczesliwa bo myślałam ze to fasolka. Test chciałam zrobic na następny dzien ale rano pojawiła sie @ :( czyli sie nie udało.
    W obecnym cyklu @ przyszła 3 dni wcześniej i co mnie najbardziej zadziwilo to trwała tylko 2 dni (mocniejsze krwawienie) a na 3 było juz tylko baaaardzo delikatne plamienie. Dla jasności zwykle @ trwa u mnie min 5 - 6 dni z czego 4 to dość intensywne krwawienie.
    Jak by tego było mało z obserwacji szyjki wyszło ze najwyżej położona, najbardziej miękka i otwarta była właśnie podczas tej miesiaczki. Czy to możliwe zeby ovu wystąpiła właśnie wtedy? Bo ja ju nic nie rozumiem i proszę Was o radę.
    Pozdrawiam.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie mozliwe..ja mam szyjke wysoka i otwarta przy @ i lekkie miesiaczki przy cyklach bezowulacyjnych. Jak mam owulacje to miesiaczka normalna i szyjka nisko, twarda i otwarta..
    Witamy na ovu!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 19 września 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula dobra jesteś w te klocki , skoro po 2,3 miesiącach już tak dokładnie badasz szyjkę .. mi to zajeło więcej czasu. Teoretycznie dni płodne mogły się zacząć w trakcie @ ale na owulkę w tym czasie bym nie liczyła.. Witaj w naszym zwariowanym gronie :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 20 września 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    długość oraz intensywność krwawień u jednej kobiety może być rózna w róznych cyklach. W czasie owulacji szyjka jest raczej twarda niż miękka, miękka jest właśnie podczas miesiączki (otwarta również).

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 25 września 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolca nie zgadzam się , w czasie owulacji szyjka się otwiera i podnosi , w czasie miesiaczki czasem jest gąbczasta ale to nie reguła. Daje link do przebiegu zmian w szyjce
    http://www.promama.pl/baza-wiedzy/191/objawy-plodnosci-zmiany-zachodzace-w-szyjce-macicy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 08:31

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 25 września 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Nowa :))
    Jja na razie jestem w trakcie 1 cyklu z ovu)) tez miałam podobny przypadek... @ spóźniła sie sie 7 dni w podbrzuszu czułam takie dziwne rozpychania. Nigdy sie tak nie czułam. I latalam cały czas siusiu...już sie cieszylam...a tu@. Teraz mam teoretycznie dni plodne. Ale nie mam ovu. Robiłam testy z moczu i jedna kreska....

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 26 września 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychika dziewczyny , psychika tak działa. Cykle szaleją , im większa chęć posiadania dziecka tym proporcjonalnie większa szansa na zawirowania w cyklach. W pierwszym moim cyklu starań , okres spóźnił mi się 2 tyg i byłam pewna że to ciąża a tu nagle przed wizytą u gin , bach @ i koniec marzeń- twarde lądowanie

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 26 września 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam sie Blys_kotka , ja zawsze mialam reguralne cykle, jak juz to jeden dzien spoznienia - a odkad sie staram rozregulowalam sie ... raz mi sie okres spoznil nawet ponad 6 dni - tez myslalam ze to ciaza ale jednak nie...

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Beate Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 października 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    41witos.gif

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 4 listopada 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. I dopiero zaczynam z Ovu. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego szacownego grona. W kupie raźniej. I cieplej. A teraz chłodne dni nadchodzą, brrrr

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 listopada 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Ja też jestem tu od niedawna . Jako staraczka o fasolke oczywiście :)))trzeci cykl sie staramy o maleństwo. od tego cyklu a właściwie już chyba po owulacji zaczęlam mierzyć temperaturę bo myślałam ze uda nam sie bez tego wszystkiego ale niestety to nie takie proste :( za dwa dni mam dostać okres ale jakoś to wszystko dziwne bo mnie nie bolą piersi :( ale jako tako objawów ciązy ani podwyższonej temp też nie mam. Testu na razie nie robie bo nie chce sie po raz kolejny rozczarować :( trzymajcie kciuki. Powodzenie wszystkim staraczkom :) kiedyś nam sie uda :))

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to ja też się przywitam ;) To mój drugi cykl z OVU, miejmy nadzieję, że ten szczęśliwy :)

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja się przedstawię :)Cześć :) 1 cykl z OVU teoetycznie mam teraz zielone pole do działania, rano test owulacyjny pokazał mi 2 mocne kreski, teraz 2 słabe:/ nie wiem o co mu chodzi. a mikroskop afrodyta wogole nie wskazał owulacji:/ byłam dzis na USG pęcherzyk 17mm i endometrium 77m,lekarz prognozuje owulke na jutro.
    powodzena wszystkim :)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 14 listopada 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :)
    To do dziela kochana :)
    I zielonej kropeczki na finale :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 15 listopada 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Dziewczyny jestem tu nowa.
    Na razie zapoznaje sie z ta Fajna stronka :)
    To jest moj obecnie 3 cykl staran a z Ovu pierwszy.
    Dodam tylko, ze jestem po zabiegu usuniecia cysty z janika i moze to dlatego moje starania sie tak opzniaj :(

    Pozdrawiam Was wszystkie goraco :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 22:05

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 16 listopada 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj jaszczurka w naszym gronie :)

    jaszczurka lubi tę wiadomość

    Izaczek
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 17 listopada 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaczek wrote:
    Witaj jaszczurka w naszym gronie :)
    a Dziekuje :)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 17 listopada 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Jaszczurko :)

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ