X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Nowy plan na cykl
Odpowiedz

Nowy plan na cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justyna182 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #nowycykl #nowezasady

    Plan na cykl:
    2-11 dzień cyklu: Letrozolle X3
    10-12 dzień cyklu: Estrofem 2x2 TAB

    Monitoring w 11 dniu cyklu i decyzja kiedy podać Pregnyl 2 x 5000.

    Cały czas: acard i glucophage.

    Dobry plan? Czy cos mogę dodać i sobie pomóc?

    3 cykl stymulowany, ale nigdy od początku - to będzie pierwszy raz. Zauważyłam tylko że mam naprawdę słabe endometrium: 0,3-0,4 cm.. może to jest przyczyną? Jajowody drożne.

    Jak mogę jeszcze sobie pomóc? Dieta? Witaminy?
    Jutro robię masę podstawowych badań.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ