X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację o co kaman?
Odpowiedz

o co kaman?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zwracam się do Was z prośbą o pomoc w zrozumieniu mojego cyklu. Wczoraj (12dc) byłam pierwszy raz na monitoringu cyklu. Cykle mam regularne ok 28 dni. Ginekolog na wczorajszym monitoringu nie widział pęcherzyka dominującego i stwierdził cykl bezowulacyjny. W opisie usg widzę natomiast, że był płyn w zatoce douglasa szerokość 4 mm. Testy owu od 9 do 11 dc wychodziły negatywne, wczoraj wieczorem pozytywny. Czuję kłucie w jajnikach i ból piersi jak zawsze podczas owu. Endometrium 12 mm. Czy test owu pozytywny może wyjść po pęknięciu pęcherzyka? Zerknijcie na mój wykres. Jak to oceniacie, bo ja zupełnie zgłupiałam...Z góry dzięki.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że od początku cyklu piję inofolic 2x1 saszetce.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam przed chwilą test owu mega pozytywny, już teraz to nie wiem czy te testy mnie co cykl w konia nie robią:(

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może źle odczytujesz testy ? Ginekolog raczej nie powinien się mylić

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Fatim kontrolna kreska jest tak samo silna jak testowa dziś, ovufriend wstępnie wyznaczył ovu na 9-10 dc ale wtedy testy wychodziły negatywne, ale to wszystko zakręcone, normalnie pogodziłabym się, że cykl bezowulacyjny, tylko ten płyn mnie zastanawia, może inofolic mi coś poprzestawiał, nic w następnym cyklu mam mieć badanie wszystkich hormonów..

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra80 u mnie lekarz na monitoringu stwierdził brak szans na owulacje,tyle ze w 14 dniu cyklu ponieważ jajka były za małe. Były 2 z czego oba wpisane jako 12 mm i 8 mm. Piłam inofolik przez 2 miesiące wiec sie mozna wkurzyłam, ze znowu te jajka nie rosną. A tu mam prezent od Mikołaja bo jednak z któregoś z pęcherzyków jest dzidzia :) niech lekarz zleci Ci wszystkie badania od a-z i będzie wiadomo czy to wina hormonów. Moim zdaniem masz super wykres, tylko patrzeć jak wysokie temperatury sie pojawia. Zieloności życzę i powodzenia! Uda Wam sie, jeśli nie w tym cyklu to w kolejnym i tego sie trzymajmy!

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kasiaczkowa, dajesz nadzieję, bo ja się już trochę tym wszystkim podłamałam, wykres z temperaturą swoje, testy owu swoje, a ginekolog swoje. A Tobie z całego serca gratuluję i trzymam mocno kcikuasy:)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ