X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Objawy owulacji a owulacja
Odpowiedz

Objawy owulacji a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • An. Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 6 lutego 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_xxx wrote:
    Hej! Ja ze swojej strony moge napisac, ze tylko raz w zyciu doświadczyłam plamienia owulacyjnego, które wydarzyło sie w dodatku w trakcie stosunku wiec najedliśmy sie strachu, wówczas nie staraliśmy sie o dzidziusia wiec nie interesowałam sie tymi tematami ;)
    A btw znajoma miała plamienia w środku cyklu z powodu nadżerki wiec warto taka sytuacje omówić z lekarzem ;)

    Do gina ide w przyszłym tygodniu. Dzisiaj czuje objawy owulacji, śluz, szyjka, kłucie w podbrzuszu. Używam kubeczka menstruacyjnego żeby pomóc sobie zajść w ciąże. Kubeczek włożyłam po ❤️ I później jak go wyjęłam to zobaczyłam takie bardzo małe ledwo zauważalne nitki jasnoróżowej krwi. Nigdy tak nie miałam podczas dni niepłodnych. Podejrzewam ze bez kubeczka bym to przeoczyła.

  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 9 lutego 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    https://zapodaj.net/400fa52334a93.jpg.html

    Czy to Waszym zdaniem pozytyw?

    Oczywiście to test owu 😊


    Mam taki sam test z dzisiaj :) :) i nie wiem co o nim myśleć. Spróbuj jeszcze jutro

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 9 lutego 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/7550dd7807aee.jpg.html
    Ja mam takie :)

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ