X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację oczekując na owulację-interpretacja wykresu
Odpowiedz

oczekując na owulację-interpretacja wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 8 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was.czy mógłby mi ktoś pomóc w zinterpretowaniu mojego wykresu-za ile dni mogę sie spodziewać owulacji..?czy jest wogóle jakas szansa?

  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 8 lutego 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6d0f84cc9629d0e3d69d40540c550c35.png

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 8 lutego 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy Ci wyszly to moze teraz :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje Aleksia.czy ktos jeszcze inny mógłby popatrzec na mój wykres?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja mam owulacje w okolicach 30 dnia cyklu. Nikt Ci nie powie kiedy możesz się jej spodziewać po to sprawa wysoce indywidualna. U niektórych testy owulacyjne zdają egzamin a u mnie całkowicie nie. Kiedy mam owulację to nie pokazują a jak nie mam to pokazują 2 kreski bardzo wyraźne a wiem to stąd bo miałam monitoringi cyklu....

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocosowa wrote:
    Kochana ja mam owulacje w okolicach 30 dnia cyklu. Nikt Ci nie powie kiedy możesz się jej spodziewać po to sprawa wysoce indywidualna. U niektórych testy owulacyjne zdają egzamin a u mnie całkowicie nie. Kiedy mam owulację to nie pokazują a jak nie mam to pokazują 2 kreski bardzo wyraźne a wiem to stąd bo miałam monitoringi cyklu....

    to niestety prawda, w moim przypadku testy tez bywaja zawodne :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety niemam szans na monitoring bo tu w uk nie robią nawet niema co się prosić-ja tu ginekologa nigdy na oczy nie widziałam...także musze sie zdac na testy...

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjkę masz wysoko, śluz płodny owulacja powinna być. Kreski na teście mocno różowe?

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak kreski na tescie mocno rózowe,nawet kreska testowa szybciej jak kontrolna:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to już wgl nie rozumiem nic od poniedziałku miałam wodnisty śluz były to 4 dni po okresie w piątek był nadal wodnisty i trochę rozciagliwego chodź on wyglądał bardziej jak jakaś galaretka mój kalendarzyk przewidział owulacje na piątek wtedy gdy właśnie była ta galaretka w sobotę był bardziej lepiacy się chodź nie było go dużo natomiast w niedziele był piękny przezroczysty Rozciągliwy sluz na jakieś 3-4 cm potrafił się rozciągnąć czułam naoliwienie a w poniedziałek był już wodnisty z domieszka białego wcale się nie rozciągal. Dziś już jest go mniej. Według kalendarzyka dni plodne powinny się skończyć w niedziele a ja wtedy miałam śluz idealny. O co może chodzić??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ