X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację ODDAM Conceivie Plus, Castagnus i wiesiołek
Odpowiedz

ODDAM Conceivie Plus, Castagnus i wiesiołek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vivienne0803 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie oddam 4 tubki żelu Conceivie Plus w aplikatorach, który bardzo polecam i który prawdopodobnie mi pomógł, całe nowe opakowanie Castagnusa i wiesiołek.
    Zainteresowane pakietem proszę o wiadomość prywatną. Z racji że paczuszka jest warta ok 80zł, napiszcie krótką historię np. ile się staracie. Z 3 pierwszych dziewczyn wyłonię dziewczynę której będę mogła pomóc. Buźka!

    irma37 lubi tę wiadomość

    NADZIEJA UMIERA OSTATNIA.
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję :* W ostatnim cyklu używałam tego żelu, nie udało się, więc się zniechęciłam. Ale skoro piszesz, że Tobie najprawdopodobniej pomógł, to chyba spróbuję jeszcze raz :) Staramy się o dzidzie ósmy miesiąc, mam endometriozę i jestem po zabiegu. Według lekarza powinno się udać, ale najgorsze jest czekanie. Zaczynam nowy cykl, więc jestem pełna nadziei. Pozdrawiam :)

    Irmina
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe już jakieś konkursy się rozkręcają :)

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • kociaczek280 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo gratuluję :*:* My staramy się od sierpnia, raz się udało niestety zakończyło poronieniem :( Nie mogę napisać wiadomości prywatnej, ale jeśli weźmiesz mnie pod uwagę w losowaniu było by miło :) Jeszcze raz serdecznie gratuluje :) :)

  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje szczęśliwego zakończenia starań :) ja z mężem staramy się prawie dwa lata i właśnie przymierzam się do kupna żelu tyle że w tubce - ponoć jest bardziej wydajny :) Dzięki Tobie nabrałam nadziei że może w końcu będzie dzidziuś :) Jeszcze raz gratulacje :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ