Forum W oczekiwaniu na owulację Oddam testy owulacyjne :)
Odpowiedz

Oddam testy owulacyjne :)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 listopada 2016, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym przekazać dalej testy owulacyjne. Kupiłam kiedyś z rozpędu 50 sztuk na allegro, ale zanim dotarła paczka okazało się, że nie będą już potrzebne :) Jeśli któraś z Was chciałaby je przygarnąć, proszę o wiadomość na priv.Przesyłam je absolutnie za darmo. Mam nadzieję, że magia przeskoczy dalej i również nie zostaną one wykorzystane :)

Shelby lubi tę wiadomość

• czekajacanacud1 Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2016, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chetnie przygarne:) moze przyniosa szczescie

zośka88 lubi tę wiadomość

6sutskjolve431gm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego