X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Oddam testy owulacyjne
Odpowiedz

Oddam testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jakiś czas temu kupiłam testy owulacyjne. Mi szczęście sprzyjało i wykorzystałam zaledwie kilka więc chętnie to co zostało oddam którejś z Was z życzeniami powodzenia w staraniach. Nie chciałabym tylko do tego dopłacać więc prosiłabym o zwrot kosztów przesyłki - 10 zł. Do oddania mam: 24 testy owulacyjne z Allegro i dwa testy owulacyjne z apteki. Do tego dwa testy ciążowe z Allegro. Jeśli będzie więcej chętnych mogę to ewentualnie podzielić na dwa zestawy, na więcej nie ma sensu bo koszt wysyłki będzie mało opłacalny.

    2lup0k9.jpg

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 23 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogę przytulić, ale jeśli któraś jeszcze chce, to piszcie :)

    lv8pusw.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 23 października 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo chętnie też bym skorzystała :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, chyba się spóźniłam dosłownie o minuty :-) Ale jakby, to też chętnie przygarnę :-)

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 24 października 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby ktoś jeszcze miał testy owulacyjne do oddania to chętnie przygarnę :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że testy komuś się przydadzą :) to może ustalimy szczegóły na Priv ?
    Proponuję jednak podzielić na 2 części dla dwóch pierwszych osób ok? wyjdzie po 13 testów owulacyjnych i jeden ciążowy. Z zasady wysyłam wszystko listami poleconymi - raz miałam nieprzyjemną sytuację z zaginioną przesyłką.

    Fatim lubi tę wiadomość

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 24 października 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala - ja jeszcze mam zapas - więc jeśli Ci są bardziej potrzebne na teraz to mogę oddać moje miejsce :)

    lv8pusw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jak już się dogadacie :) po prostu odezwijcie się do mnie na pw :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 24 października 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę Ci pw wysłać, ale ja cały czas jestem chętna :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • domisia82 Przyjaciółka
    Postów: 85 107

    Wysłany: 25 października 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rowniez jestem chetna

    Mikołaj [*]30.08.2014....19tc



    https://www.maluchy.pl/ci-70874.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 25 października 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Chica Mala się nie odezwie, to oddam miejsce dla Sany :) żeby było sprawiedliwie :)

    lv8pusw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgubiłam się:) Dafne, Sana i Chica Mala możecie się jakoś porozumieć? i jedna z Was odezwie się wtedy do mnie na pw?

    Moja propozycja to zestaw 12 testów owulacyjnych z Allegro + 1 z Apteki + 1 test ciążowy dla jednej z Was. Koszt wysyłki około 10 zł. Drugi dokładnie taki sam zestaw wyślę do Fatim.

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 27 października 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja pisałam, że jeśli Sana potrzebuje na teraz, to ja mogę odstąpić jej testy, ale się nie odzywa - dziewczyny - ja mam jeszcze trochę testów, więc nie wchodzę w drogę, bo mi na gwałt nie są potrzebne - po prostu myślałam, że zainteresowanie bedzie mniejsze ;)

    lv8pusw.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 października 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam identyczne testy! 5 za funciaka kupuje ;) dzis zaczelam sprawdzac. Narazie nic wiec sprawdze w srode znowu. Jakby ktos chcial to moge kupic i wyslac. Chyba ze na allegro sa taniej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany! Zapomniałam o tym wątku! Dziewczyny, ja jednak chyba spasuję... co prawda bardzo mnie kusi ze względu chociażby na cenę... ale postanowiłam olać temat testowania i zostać przy mierzeniu temperatury, obserwacji śluzu i częstym seksie, żeby owu nie przegapić ;-)

  • domisia82 Przyjaciółka
    Postów: 85 107

    Wysłany: 28 października 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogubilam sie

    Mikołaj [*]30.08.2014....19tc



    https://www.maluchy.pl/ci-70874.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam 4 opakowania norpolac wazne do 2016 cena za jedno opakowanie 80 zł

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ