X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Olej lniany na śluz
Odpowiedz

Olej lniany na śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 298 53

    Wysłany: 29 stycznia, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tak jak w temacie. Czy któraś stosowała olej lniany na śluz? Udało się wam zajść w ciążę podczas stosowania jego? U mnie zawsze śluz rozciągliwy występuje jedynie w dniu owulacji. Dzień przed, czasami dwa, mam uczucie "mokrości". Odnoszę wrażenie że jest go za mało i trwa za krótko. Olej lniany pomoże ? Ile go brać ?

  • świtezianka Autorytet
    Postów: 677 1170

    Wysłany: 30 stycznia, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pomógł olej z wiesiołka. Brany od początku cyklu do owulacji.

    29.01: ⏸️ Witaj, dzieciątko 🥹

    Wynik NIFTY: zdrowy chłopczyk 💙

    USG połówkowe: 05.06 ✨

    preg.png
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 298 53

    Wysłany: 30 stycznia, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Mnie pomógł olej z wiesiołka. Brany od początku cyklu do owulacji.
    Dziękuję za odpowiedź 🙂 nad wiesiołkiem również się zastanawiałam. Jednak wiele dziewczyn pisało o tym, że doświadczyły po nim bólów brzucha czy wydłużenia cyklu. Wobec tego chętnie poznam więcej opinii na temat obu specyfików, może któraś brała oba i ma jakieś porównanie co do działania jednego i drugiego 🙂

  • Krol84 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 14 lutego, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poprawę jakości śluzu bardzo ale to bardzo pomaga len mielony. Wrzucić do ostudzonej letniej herbaty, kompotu czy innego napoju od zekac 10 min aby napęczniał i zwiększył objętość. Najlepiej z rana gdyż poprawia perylistyke jelit i powleka błonę śluzowa żołądka takim ochronnym filmem. Mi bardzo pomógł przy wrzodach dwunastnicy, na trawienie i śluz zauważyłam już po 3 tyg że dosłownie się ciągnął jak korzystałam z toalety. Warto spróbować. Można też zagotować siemię lniane np szklanka wody zagotować i dodać łyżkę ziaren siemienia. Że 3 min gotować i odstawić. Gdy przestygnie jest jak kisiel. To są 2 bardzo dobre sposoby i sprawdzone przeze mnie

    KasiaKP lubi tę wiadomość

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 354 298

    Wysłany: 14 lutego, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na sluz też piłam olej z wiesiołka od 3 dnia cyklu do owulacji. Nigdy mi się nie wydłużył cykl. Ważne żeby trzymać go w lodówce ;) Kilka razy też eksperymentalnie piłam ACc optima od 6 dc do owulacji. Również widziałam efekty :)

    KasiaKP lubi tę wiadomość

  • Pimpi Przyjaciółka
    Postów: 111 41

    Wysłany: 15 lutego, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie polecić konkretny olej lniany lub tabletki z wiesiołka? Jak czesto stosowac olej lub to siemie lniane?

    👩🏻 32 👦🏽34

    Styczeń 2024- starania o pierwsze dziecko ❤️‍🔥
    20.02.2024- ⏸️ 🥰
    11.03.2024- mamy ❤️
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 354 298

    Wysłany: 15 lutego, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimpi wrote:
    Możecie polecić konkretny olej lniany lub tabletki z wiesiołka? Jak czesto stosowac olej lub to siemie lniane?

    Olej z wiesiołka z Olini, ja piłam dużą łyżkę raz dziennie do owulacji

    Pimpi lubi tę wiadomość

  • Mamcia86 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 lutego, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawdził się olej z wiesiołka w kapsułkach: https://www.aptekanamex.pl/oeparol-olej-z-nasion-wiesiolka-60-kapsulek.html
    Brałam 2 kapsułki dziennie

  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 25 lutego, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję "olej dla kobiet" oraz olej z czarnuszki z Olinii od dwóch cykli i niestety mam wrażenie, że jestem coraz bardziej sucha :( nie moge wyznaczyc nawet szczytu śluzu :/ jakiekolwiek objawy śluzu dobrej jakości mam zaraz po okresie od około 8 dnia cyklu jest to odczucie śliskosci, mokrosci ale niestety sluzu ciagnacego, przeźroczystego juz dawno nie mialam, co ciekawe wzrost temp. mam teraz od okło 15-17 dnia i wtedy jestem już sucha :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ