X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację otwarta szyjka po owulacji?
Odpowiedz

otwarta szyjka po owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 16 października 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy możliwe jest żeby szyjka macicy była wysoko i otwarta dwa dni po owulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że dwa dni jeszcze może być wysoko i otwarta, ja tak mam, z tym, że u mnie zmienia od razu położenie. przesuwa się lekko w tył w dniu po szczycie śluzu. Chociaż nie wiem, czy to po owulacji już czy po prostu po wyższym stężeniu estrognu. Miałaś monitoring i wiesz dokładne, że po owulacji już byłaś?

    3Bit lubi tę wiadomość

  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 6 listopada 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam monitoringu ale wszystkie objawy na to wskazywały. Śluz, skok temperatury, ból owulacyjny itp. Dzięki za odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ