Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 14 stycznia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Hej dziewczyny 🙋‍♀️czy któraś ma może doświadczenia z zivafertem??
    Brałam 9 razy dokładnie, jest trochę słabszy od Ovitrelle, u mnie działał za każdym razem i jest o wiele tańszy od Ovitrelle, szybciej się wypłukuje z krwii. Nie jest gotowym zastrzykiem, trzeba go rozrobić, ale nie jest to bardzo skomplikowane

    Gość lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 10 marca, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zastrzyk 22 luty i 8 marca robiłam test, czy Wy tu cos widziecie ? Czy ja sobie wmawiam? Czy faktycznie cos widać? Czy to resztki po zastrzyku?

    https://files.fm/f/u5x94tch2g

  • Wisienka95 Ekspertka
    Postów: 215 104

    Wysłany: 13 marca, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Hej dziewczyny, zastrzyk 22 luty i 8 marca robiłam test, czy Wy tu cos widziecie ? Czy ja sobie wmawiam? Czy faktycznie cos widać? Czy to resztki po zastrzyku?

    https://files.fm/f/u5x94tch2g

    Widzę kreske ale to na moje oko nie jest kreska ciazowa. Powiedz jaka jest prawda, do tej pory juz sama wiesz 🙂

    Waleria lubi tę wiadomość

  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 17 marca, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka95 wrote:
    Widzę kreske ale to na moje oko nie jest kreska ciazowa. Powiedz jaka jest prawda, do tej pory juz sama wiesz 🙂


    Pojawił sie okres..

  • Ewa_ka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 kwietnia, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, prawy jajowód mam z wątpliwą drożnością i właśnie z prawej strony występuje w tym cyklu owulacja. Został mi przepisany zastrzyk ovitrell. Ale wiem że w takiej sytuacji grozi to ciążą pozamaciczna. Czy rezygnowałyście ze starań w takim cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 15:46

  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa_ka wrote:
    Cześć dziewczyny, prawy jajowód mam z wątpliwą drożnością i właśnie z prawej strony występuje w tym cyklu owulacja. Został mi przepisany zastrzyk ovitrell. Ale wiem że w takiej sytuacji grozi to ciążą pozamaciczna. Czy rezygnowałyście ze starań w takim cyklu?

    Ja bym rezygnowała

  • Karolina111123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 kwietnia, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostały mi zastrzyki ovitrelle przechowywane w lodówce data ważności 09/2027
    Email [email protected]

  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina111123 wrote:
    Pozostały mi zastrzyki ovitrelle przechowywane w lodówce data ważności 09/2027
    Email [email protected]


    Zadziałały?

  • Gilgotka Przyjaciółka
    Postów: 105 107

    Wysłany: 28 kwietnia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dziś na usg I pęcherzyk 21mm a mam 12 dc. Lekarka mówiła by dziś wziąść zastrzyk czy nie za wczas? Wczoraj o godzinie 23 miałam pozytywny test lh

  • Zula18 Przyjaciółka
    Postów: 93 79

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gilgotka wrote:
    Dziewczyny byłam dziś na usg I pęcherzyk 21mm a mam 12 dc. Lekarka mówiła by dziś wziąść zastrzyk czy nie za wczas? Wczoraj o godzinie 23 miałam pozytywny test lh

    21 mm to już ładny pęcherzyk, zazwyczaj nie pęka odrazu tylko do ok 36h więc zdąży troszkę urosnąć (ok1-2mm na dobe).

    Czym szybciej owulacja tym szybciej się dowiesz lub rozpoczyniesz nowy cykl 😅

    • 25 lata| PCOS| brak owulacji bez stymulacji| Hashimoto |AMH 5,81|

    • starania od stycznia 2025
    • dobra odpowiedź na letrozol+ovi

    • mąż - 29 lat | astenospermia| morfo 2%| HBA 87%| DFI 3%| HDS 10%

    • kariotypy ✔️| wymazy ✔️| krew✔️

    • czerwiec stymulacja do In Vitro (Invimed Kato)

    • lipiec punkcja
  • Gilgotka Przyjaciółka
    Postów: 105 107

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej pękł po paru godzinach bo późno wieczorem bolał mnie dość pożądnie jajnik a dziś zupełna cisza. Zdziwiło mnie to bo zawsze koło 14- 15 dnia mam taki pęcherzyk i zastrzyk. A tu taka niespodzianka w 12 dniu cyklu. Byłam o 18-stej na usg I pęcherzyk już nie było

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia, 20:19

  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 11 maja, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 28 kwietnia zrobiony zastrzyk dzisiaj roniony test widać kreskę
    https://zapodaj.net/plik-vdZmucy2zo
    Chyba po takim czasie nie powinno byc zastrzyku, powinien sie wypłukać juz prawda?
    W tamtym miesiącu i poprzednim nie było widać nic w tym dniu. Jutro powinna byc @ , wieczorem lecę na bete. Ale nie wiem co myśleć 🥹

  • Zula18 Przyjaciółka
    Postów: 93 79

    Wysłany: 12 maja, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toossiaa wrote:
    Dziewczyny 28 kwietnia zrobiony zastrzyk dzisiaj roniony test widać kreskę
    https://zapodaj.net/plik-vdZmucy2zo
    Chyba po takim czasie nie powinno byc zastrzyku, powinien sie wypłukać juz prawda?
    W tamtym miesiącu i poprzednim nie było widać nic w tym dniu. Jutro powinna byc @ , wieczorem lecę na bete. Ale nie wiem co myśleć 🥹
    U mnie się trzymał do 11 dpo więc myślę, że się udało!!

    • 25 lata| PCOS| brak owulacji bez stymulacji| Hashimoto |AMH 5,81|

    • starania od stycznia 2025
    • dobra odpowiedź na letrozol+ovi

    • mąż - 29 lat | astenospermia| morfo 2%| HBA 87%| DFI 3%| HDS 10%

    • kariotypy ✔️| wymazy ✔️| krew✔️

    • czerwiec stymulacja do In Vitro (Invimed Kato)

    • lipiec punkcja
  • toossiaa Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 12 maja, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula18 wrote:
    U mnie się trzymał do 11 dpo więc myślę, że się udało!!


    Chyba tak🥹 wczorajszą beta 31.27❤️

‹‹ 145 146 147 148 149
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ