X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovu ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ! Słuchajcie, byłam dzisiaj u ginekologa i okazało się że w prawym jajniku jest pęcherzyk dominujący 24mm i że owulacja będzie jutro lub pojutrze. Problem z tym że od 2 dni nie zauważam śluzu płodnego...więc czy może być możliwe zapłodnienie ? Poza tym , w lewym jajniku jest 8 pęcherzyków, ale małych, czy to zupełnie normalne ? Jeżeli wychodzi na to że owu będzie jutro lub pojutrze , to nie przejmować się spadkiem temperatury dzisiaj bo powinna podskoczyć ? Pozdrawiam :)

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre dziewczyny nie mają śluzu płodnego i zachodzą w ciążę, ten śluz rozciągliwy jest przyjazny dla plemników i mogą w nim dłużej przeżyć, płodny jest też śluz wodnisty. Pewnie bez tego śluzu sprawa jest utrudniona ale skoro ginekolog powiedział, że jest dominujący pęcherzyk to nie czekaj tylko działaj :) A temperaturę obserwuj dalej, czasem przed samym skokiem się obniża a potem leci w górę.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluzem się nie przejmuj... tylko walczcie:) im częściej tym lepiej, bo skoro nie ma śluzu to plemniki mogą krócej pożyć. Mam koleżankę, która miała podobnie - współżycie zalecono im dwa razy dziennie przez wszystkie płodne dni i w końcu zaszła:) a jeszcze mąż coś łykał na słabe nasienie. Będzie dobrze. Owulacja jest najważniejsza. Na samym śluzie nie zajdziesz, choćby się rzeka lała:) a przy owulacji masz szanse!

    A małe pęcherzyki to normalne:) Dziś gadałam o tym z ginem. Też miałam w tym cyklu z prawego, a na lewym są pęcherzyki:) Jest git!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 21:19

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ