X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja 8 dc
Odpowiedz

Owulacja 8 dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy to możliwe,by owulacje mieć w 8 dc? We wrześniu poroniłam, wcześniej cykle 28-29 dniowe,a od tamtego momentu cykle 21-22 dniowe,owulacja wypada gdzieś w okolicach 8 dc. Czy któraś się z tym spotkała?

  • Gregorka Autorytet
    Postów: 593 1409

    Wysłany: 12 stycznia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue1991 wrote:
    Cześć dziewczyny, czy to możliwe,by owulacje mieć w 8 dc? We wrześniu poroniłam, wcześniej cykle 28-29 dniowe,a od tamtego momentu cykle 21-22 dniowe,owulacja wypada gdzieś w okolicach 8 dc. Czy któraś się z tym spotkała?
    Hej,
    tak jest możliwe,ja w 9dc miałam potwierdzona owulację

    Barborka28 lubi tę wiadomość

    👩 30
    ▪️AMH 2,11
    ▪️prolaktyna,IO,niedoczynność, hashimoto
    (unormowane lekami)
    ▪️PAI, MTHFR,Kir AA
    morfologia✅️
    Acard,eutyrox75,glucophage, dostinex+suplementy
    🧔‍♂️ 33
    morfologia✅️
    badanie nasienia ok
    Suplementacja
    HLA-C C1
    Starania od sierpnia
    30.04 monitoring, nie wiadomo czy była owulka
    07.05 badanie proga
  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 12 stycznia, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie u Mnie to dziwna sprawa, bo aplikacja pokazywała owulacje 8dc, z uwagi na to,że po poronieniu we wrześniu cykle miałam 21 dniowe, jednak teraz objawy owulacji odczuwałam kilka dni później I miesiaczki dalej nie mam a powinnam dostać 5 dni temu... Zastanawiam się czy ten cykl dalej sie po prostu zmienia i czy przyjdzie @ 🤔

  • ariete Koleżanka
    Postów: 155 10

    Wysłany: 12 stycznia, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue1991 wrote:
    W sumie u Mnie to dziwna sprawa, bo aplikacja pokazywała owulacje 8dc, z uwagi na to,że po poronieniu we wrześniu cykle miałam 21 dniowe, jednak teraz objawy owulacji odczuwałam kilka dni później I miesiaczki dalej nie mam a powinnam dostać 5 dni temu... Zastanawiam się czy ten cykl dalej sie po prostu zmienia i czy przyjdzie @ 🤔

    Teraz mogła Ci się owulacja przesunąć i mogłaś mieć ją te kilka dni później, wtedy cały cykl się wydłuży. Każdy cykl może się tak naprawdę różnic od siebie.
    Moje cykle od kilku miesięcy są jak w zegarku i trwają 36 dni a w tamtym cyklu przesunęła mi się owulacja i trwał 45 dni. Ten już natomiast jest normalny. Zdarza się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia, 16:51

    💔 03.2024 cb
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ