X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja 8 dc
Odpowiedz

Owulacja 8 dc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blue1991 Przyjaciółka

Wysłany: 19 grudnia 2023, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy to możliwe,by owulacje mieć w 8 dc? We wrześniu poroniłam, wcześniej cykle 28-29 dniowe,a od tamtego momentu cykle 21-22 dniowe,owulacja wypada gdzieś w okolicach 8 dc. Czy któraś się z tym spotkała?

• Gregorka Autorytet

Wysłany: 12 stycznia, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue1991 wrote:
    Cześć dziewczyny, czy to możliwe,by owulacje mieć w 8 dc? We wrześniu poroniłam, wcześniej cykle 28-29 dniowe,a od tamtego momentu cykle 21-22 dniowe,owulacja wypada gdzieś w okolicach 8 dc. Czy któraś się z tym spotkała?
    Hej,
    tak jest możliwe,ja w 9dc miałam potwierdzona owulację

Barborka28 lubi tę wiadomość

👩 30
    ▪️AMH 2,11
    ▪️prolaktyna,IO,niedoczynność, hashimoto
    (unormowane lekami)
    ▪️PAI, MTHFR,Kir AA
    morfologia✅️
    Acard,eutyrox75,glucophage, dostinex+suplementy
    🧔‍♂️ 33
    morfologia✅️
    badanie nasienia ok
    Suplementacja
    HLA-C C1
    Starania od sierpnia
  • Blue1991 Przyjaciółka

Wysłany: 12 stycznia, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie u Mnie to dziwna sprawa, bo aplikacja pokazywała owulacje 8dc, z uwagi na to,że po poronieniu we wrześniu cykle miałam 21 dniowe, jednak teraz objawy owulacji odczuwałam kilka dni później I miesiaczki dalej nie mam a powinnam dostać 5 dni temu... Zastanawiam się czy ten cykl dalej sie po prostu zmienia i czy przyjdzie @ 🤔

• ariete Koleżanka

Wysłany: 12 stycznia, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue1991 wrote:
    W sumie u Mnie to dziwna sprawa, bo aplikacja pokazywała owulacje 8dc, z uwagi na to,że po poronieniu we wrześniu cykle miałam 21 dniowe, jednak teraz objawy owulacji odczuwałam kilka dni później I miesiaczki dalej nie mam a powinnam dostać 5 dni temu... Zastanawiam się czy ten cykl dalej sie po prostu zmienia i czy przyjdzie @ 🤔

Teraz mogła Ci się owulacja przesunąć i mogłaś mieć ją te kilka dni później, wtedy cały cykl się wydłuży. Każdy cykl może się tak naprawdę różnic od siebie.
    Moje cykle od kilku miesięcy są jak w zegarku i trwają 36 dni a w tamtym cyklu przesunęła mi się owulacja i trwał 45 dni. Ten już natomiast jest normalny. Zdarza się.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia, 16:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ