Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja a ibuprofen
Odpowiedz

Owulacja a ibuprofen

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olliiii Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzisiaj na ovu jest porada, żeby unikać tabletki z ibuprofenem, bo hamuje owulację i utrudnia zagnieżdżanie się zarodka. Szczerze mówiąc nie miałam o tym zielonego pojęcia. W ostatnim czasie wzięłam około 4-5 tabletek z ibuprofenem , bo miałam wyrywanego zęba. Myślicie, że taka ilość może przekreślić owulację w tym miesiącu?

Synek 18.10.2019r. <3

04.02. - II kreski :) zostań z nami maleństwo <3

12.01.2018r. - 2 Aniołki [*][*] 8tc
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2017, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie to zastanowiło. Co prawda wiedziałam, że nie wolno brać ibuprofenu gdy już jest się w ciąży, ale zaskoczyło mnie tak samo, że pojawiło się to przy okazji okresu. Ale profilaktycznie przeszłam na Apap :P

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cukierkowa Autorytet

Wysłany: 12 grudnia 2017, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od lat brałam ibuprofen w trakcie @ i mam nadzieję, że jak już w tym cyklu mam tę wiedzę, to w końcu się uda ;) http://www.jestemplodna.pl/leki-przeciwbolowe-moga-obnizac-plodnosc-2/

Basia wrzesień 2018
    8p3o9jcgjn2k7381.png
  • kayama Autorytet

Wysłany: 16 grudnia 2017, 00:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Ibuprofen jest szkodliwy, bezpieczny jest Apap, podobno można go brać nawet w ciąży. Ja niestety co miesiąc truję się Ibuprofenem od wielu lat bo różnych leków już próbowałam i tylko Ibuprom Max w połączeniu z No Spa Max jest w stanie trochę mi zmniejszyć ból miesiączkowy. Poza tymi dniami Ibuprofenu unikam, szkodzi też na żołądek.

n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kasienka1188 Przyjaciółka

Wysłany: 16 grudnia 2017, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Bo Ibuprofen jest szkodliwy, bezpieczny jest Apap, podobno można go brać nawet w ciąży. Ja niestety co miesiąc truję się Ibuprofenem od wielu lat bo różnych leków już próbowałam i tylko Ibuprom Max w połączeniu z No Spa Max jest w stanie trochę mi zmniejszyć ból miesiączkowy. Poza tymi dniami Ibuprofenu unikam, szkodzi też na żołądek.
    W ciąży z tego typu leków to paracetamol tylko (tak mi powiedziała lekarka).

Cukierkowa lubi tę wiadomość

29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
  • kayama Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2017, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apap to paracetamol :)

n59ydf9h7aj0jxnd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.