X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja a karmienie piersią - proszę o pomoc
Odpowiedz

Owulacja a karmienie piersią - proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karmiąca Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Może któraś będzie potrafiła odpowiedzieć mi na pytanie. Karmie piersią córeczkę, miesiączkę mam regularna już od dawna, cykl trwa 25 dni i 12 dnia mam owulacje ( 2 razy potwierdzone na monitoringu, poza tym wychodzą tak testy owulacyjne i ból który odczuwam w ten dzień ).
    Teraz moje pytanie, ogólnie wszędzie się czyta, ze intnieje coś takiego jak Częściowa niepłodność laktacyjna. Czy to mnie dotyczy ? Chcemy zacząć się starać o 2 dzidziusia, ale właśnie zasnatawia mnie to czy kamienie ma jakikolwiek wpływ na zapolodnienie skoro owulacja na pewno występuje. Czy karmienie może obniżyć w jakimś stopniu prawdopodobieństwo zajścia w ciąże ?

  • mama dwóch gości Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja karmiłam i dość szybko zaszłam w ciąże, a synek wisiał na cycu po kilka razy w dzień i jeszcze więcej w nocy...

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sądzę, że jeśli wrócił Ci regularny cykl to kp nie ma znaczenia.

    karmiąca lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) polecam Ci obejrzeć sobie ten filmik ;) https://www.youtube.com/watch?v=HIhkzKo7TsQ Karmienie piersią a płodność. Też teraz się staramy i karmię piersią więc przetrząsnęłam wszystkie internety w poszukiwaniu informacji... Bo karmić chcę nadal a ginekolog kazał odstawić. Nie trzeba ;) ale polecam Ci obejrzeć bo tam więcej szczegółów ;)

    karmiąca, malami.91 lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ