X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja - była czy nie
Odpowiedz

owulacja - była czy nie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Pewnie jest tu juz milion takich postow ale nie jestem w stanie przejrzec calego forum. Doswiadczone dziewczyny napiszcie czy myslicie, ze mialam owulacje czy nie. Zaczne od tego, ze mam nieregularne cykle. Od poniedzialku mialam chyba sluz plodny, ale co czytam gdzies to inaczej go opsuja wiec tez nie wiem. Byl bialy, bylo go duzo, rozciagal sie, takie jakby gluty, wybaczcie, ze tak nazywam rzeczy po imieniu... W srode mialam ostatni dzien z tym sluzem. Dzis jest tez bialy ale jest go malo i sie nie rozciaga. W niedziele test owu negatywny, potem nie mialam mozliwosci zrobienia. Wczoraj i dzis tez negatywny, w ogole nie bylo nawet lekkiej kreski tej drugiej ani w niedziele ani dzis i wczoraj. Wiec zastanawiam sie czy moglam mimo to miec owulacje? Czytalam, ze te testy czesto pokazuja lekko kreseczke jak sie zbliza i po zakonczeniu, wiec czy nie powinnam czegos widziec w niedziele lub czwartek? Jajniki bola mnie czesto wiec tego za bardzo nie biore pod uwage jako wskaznika. Co myslicie?

  • sinusoida Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 30 października 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to mój pierwszy tutaj post. To co napisałaś to miałaś podobne objawy do takich jakie ja niedawno miałam. Ja jednak nie korzystam z testów owulacyjnych. Początkowo (jak jeszcze nie myślałam o poczęciu) robiłam je żeby sprawdzić sobie owulacje i nigdy nie wychodziły wiarygodne. Raz wyszedł mi pozytywny, tego samego dnia powtórzyłam i wyszedł negatywny. Tak więc uważam, że to strata czasu i pieniędzy. Wracając do Twojego pytania powiedz czy towarzyszył Ci jeszcze jakiś ból w tym czasie (głowa, ciągnięcie w dole brzucha)? Jeżeli mam odpowiedzieć tylko na podstawie śluzu to uważam, że w dniu w którym po raz ostatni widziałaś taki rozciągliwy to była właśnie owulacja.

    najważniejsze to być cierpliwym
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, musicie mierzyć temperaturę, tak nic nie wiadomo. organizm robi przymiarki, pojawia się śluz bardziej płodny, potem znika. z tego obrazu nie wiadomo nic.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ