X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja była czy nie?
Odpowiedz

owulacja była czy nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tosiakowa Przyjaciółka
    Postów: 61 34

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy to możliwe, że 4 dni po miesiączce była owulacja? Zawsze owulacja występowała u mnie około 20dc. A w tym cyklu co prawda jest linia przerywana, ale wyliczylo mi na 4 dzień po. Dodam, ze w dzień poprzedzający i wypadajacy na dzień owulacji bolały mnie jajniki i podbrzusze. Niestety nie zwróciłam uwagi na sluz, bo nie wiazalam tego z owulacja. I jeszcze moje pytanie, jeśli kochalismy się dwa dni przed teoretyczna owulacja, czy jest jakaś szansa żeby byly II kreseczki? Jeśli tak to kiedy mogę testować? Ginekolog mówił że nawet 10 dni po stosunku mogę próbować testować jeśli nie będę mogła wytrzymać z ciekawości. Bardzo proszę o pomoc :)

  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka owulacja jest mozliwa ale to że ovufriend cos zaznaczył to jedno a rzeczywistość to drugie. Jedynie ciaza da ci pewność ze owu była. Plemniki potrafią przeżyć kilka dni, podobno nawet 5 dlatego jest cos takiego jak dni płodne.
    Testuj zawsze najszybciej w dniu spodziewanej miesiaczki.

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • Teresa1992 Autorytet
    Postów: 343 532

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam pytanie czy jest taka możliwośc, aby przy regularnych cyklach ( co 28 dni ) owulacja wystepowała w rożnym czasie ? od 3 miesiecy monitoruje cykle i za kazdym razem wychodzi cos innego...



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długość fazy lutealnej jest raczej stała dla danej kobiety i wahania rzędu 2-3 raczej są w normie, a podejrzewam, że o takich wahaniach mowa w cyklu 28-dniowym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 sierpnia 2015, 17:19

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ