X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja-była już?
Odpowiedz

owulacja-była już?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś powie czy owu juz byla- bo program nie zaznaczył

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e2c89d3c347e93caee72f1ed4fea544a.png

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program zaznacza owu po trzech niższych temp. i trzech wyższych i bierzę też pod uwagę np. śluz czy testy owu.Poczekaj wyznaczy Ci na pewno

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak myslisz była juz?

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to nie wiem.Na to czy owulacja była składa się dużo czynników np. Jak długie masz cykle,temperatura,śluz i ból jajnikow.Zdarza się też że śluz jest płodny ale testy owu są negatywne(dziewczyny pisały że organizm może się rozmyslić i owulacja może się przesunąć).

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś pomoże co z tą owulka testy ujemne a tempka taka sobie byla czy nie byla jeszcze? co z temperatura?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy też jakie masz testy owu? bo ponoć niektóre nie pokazują mocnej kreski tylko słabą.A jak ovu wyliczyło Ci orientacyjnie owulację?(dni są na zielono zaznaczone).Być może jeszcze u Ciebie owulacja się nie zaczęła.

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatni dzien zielony wczoraj zrobilam test owu i byl ujemny a dzisiaj mega duzo sluzu rozciagliwego i obie kreski takie same na tescie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec dzisiaj i jutro przytulanko moze sie uda

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dopiero teraz będziesz mieć owu.W takim razie działaj.

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj i dzisiaj o 11 test był dodatni kolejny zrobilam o 15 i jedna tylko kreska czyli kiedy owu mogla byc?

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 4 lutego 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odpuściłam testy owulacyjne, to nei jest wiarygodne i potrzebne. Warto po prostu działać w dni płodne wyznaczone na podstawie śuzu i tempki. Powodzenia.

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy które testy.Ja miałam paskowe i one nigdy nie pokazywały mocnej kreski tylko bladą.A testy według mnie są dla tych osób które nie bardzo potrafią odróżnić śluzu.(wbrew pozorom ciężko jest odróżnić) .Reni87 u Ciebie widocznie już po owu jeżeli nie masz też śluzu rozciagliwego.Śluz u mnie po owu zazwyczaj jest kremowy.

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie śluz mega rozciagliwy byl w dzien pozytywnego testu

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://naforum.zapodaj.net/f9e8b780f159.jpg.html
    Dziewczyny czy uznałybyście któryś za pozytywny ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 14:42

    mkwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec podejzewam ze albo wtedy owu byla albo rano na drugi dzien bo i jajnik mnie kłuł i ogolnie wszystkie objawy owu były a test zrobiłam zeby sie przekonać czy mam racje ból owulacyjny tylko kilka godzin

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po owulacji ale co z tempka 5 dni po i spada w dół o co chodzi? wczesniej po owulce szla do góry albo utzrymywala sie na mniej wiecej tym samym poziomie o co chodzi?

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 8 lutego 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na tym, ale może to jest objaw zbyt niskiego progesteronu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 08:36

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 8 lutego 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni87 wrote:
    ja juz po owulacji ale co z tempka 5 dni po i spada w dół o co chodzi? wczesniej po owulce szla do góry albo utzrymywala sie na mniej wiecej tym samym poziomie o co chodzi?
    Może bierzesz jakieś leki i zadurzają temp.Lub tak jak piszę Joanna_blondi ?

    ignite
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ