X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja- dzien
Odpowiedz

Owulacja- dzien

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Strudzona Nowa

Wysłany: 10 lutego 2020, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, pytanie może głupie ale trochę mnie nurtuje. 13 dc wzięłam ovitrelle zgodnie z zaleceniem lekarza.14 dc cały dział kuly mnie jajniki i byłam przekonana że to był dzień owulacji, tak też ovufriend początkowo zaznaczył owulacje. 15 dc byłam na monitoringu koło 13 i owulacja była potwierdzona. Po czym ovufriend zaznaczył mi że owulacja jednak była 15 dc. wiem że to dzień różnicy ale zatsNawia mnie na Ile może się mylić ovufriend z zaznaczona owulka. Czy wam też jakoś mylnie zaznaczylo? czy powinnam jednak przyjąć za dzień owulacji 15 dc?

• VR Koleżanka

Wysłany: 10 lutego 2020, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten kalendarz ovufriend chyba nie jest jakoś bardzo dokładny. Wydaje mi się, że zawsze może się mylić. Monitoring jest bezsprzeczny na pewno.

52f668246f.png

[*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ