X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja i ciaża a choroba
Odpowiedz

owulacja i ciaża a choroba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ten miesiąc to mój 3 cykl z CLO - dziś 3dc. pech chciał, że się rozchorowałam - przeziębienie, katar, gardło itp. Czy myślicie, że starania w tym miesiącu mają sens? Clo zaczęłam brać już dziś ale zastanawia mnie czy leki na przeziębienie nie będą miały wpływu na jakość komórki jajowej? Biore ostr leki bo nie jestem na L4 i musze szybko wyzdrowieć. Poradźcie coś..

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobre pytanie, ja też się zastanawiałam ostatnio czy dobrze jest się starać o dzidzię np biorąc antybiotyk bądź jakieś leki na przeziębienie czy grypę...
    chodzi mi tu o obojga partnerów

    Agnesia lubi tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, mój M też chory - to on mnie zaraził

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    dobre pytanie, ja też się zastanawiałam ostatnio czy dobrze jest się starać o dzidzię np biorąc antybiotyk bądź jakieś leki na przeziębienie czy grypę...
    chodzi mi tu o obojga partnerów
    Moja koleżanka podczas brania silnych antybiotyków (i ona i jej partner) zaszła w ciążę w dodatku przy tabletkach antykoncepcyjnych:)

    Manieczka86, Caroline lubią tę wiadomość

  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jest nadzieja, że coś może się udać. Jutro rano monitoring to zobaczymy.

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ