X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja po odstawieniu tabletek anty
Odpowiedz

Owulacja po odstawieniu tabletek anty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • naaatii Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 marca 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawilam tabletki 16 lutego. Bralam je 5 miesiecy.

    18 lutego dostalam miesiaczke z odstawienia. Od 12 dc robilam testy owulacyjne ale owulacji nie bylo.

    22 marca dostalam miesiaczke. Wedlug aplilacji mam miec owulacje 6.04. Jestem teraz w 8dc i mam bole w okolicy jajnikow. Czy jest mozliwe ze owulacja bedzie wczesniej?

  • AniaZ Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 4 kwietnia 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjntch mogą dziać się różne cuda. Trzeba dać czas organizmowi na powrót do swoich norm 😊
    Owoulacja zawsze może wystąpić wcześniej bądź później. Ja np. mam bardzo długie cykle i bardzo późno owulacje (jeśli wogóle ona jest).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ