X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.
Odpowiedz

Owulacja po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ponad 2 tyg temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. 31.01 miałam krwawienie z odstawienia. Od 7.2 mam pozytywne testy owulacyjne. Od 8.2 wieczorem zauważyłam galaretkowaty bezbarwny śluz. A dziś-9.02 czuje wilgoć oraz znowu zauważyłam ściągnący się śluz. Czy możliwe jest to abym tak szybko miała owulacje? Tabletki jadłam pół roku,wcześniej moje cykle trwały od 39-59 dni. Nigdy nie miałam tak szybko owulacji. Temperatura dziś 36,4 spadła o 2 oczka. Przytulalismy się z mężem 8.02.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/148edb3f2df6.jpg.html

    tps://naforum.zapodaj.net/148edb3f2df6.jpg.html

    Tutaj w linku są moje testy owulacyjne do wglądu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 13:36

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Organizm moze szalec po antykonecepcji. Jedna ze staraczek Maniaaa zaszla w ciaze blizniacza zaraz po odstawieniu, ja za to mialam pierwsze 2 cykle bezowulacyjne a trzeci juz mi sie baaaardzo ciagnie jak mozesz zobaczyc.

    Niestety na testach owulacyjnych sie nie znam bo nigdy nie robilam.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie liczę się z ciążą mnogą. No nic testuje i sprawdzam tempke dalej. Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ