X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja po tabletkach
Odpowiedz

Owulacja po tabletkach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • loveforever1 Autorytet
    Postów: 271 348

    Wysłany: 30 października 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Jestem tu nowa staramy się z mężem o dziecko. W marcu przestałam brać antykoncepcję którą zazywalam jakieś 5 lat. Dostałam krwawienie z odstawienia lecz na właściwą miesiaczke czekałam ok 130 dni. Moja ginekolog zapewniała mnie że tak się zdarza bo organizm musi dojść do siebie. Po kolejnej miesiaczce zaczęłam robic testy owulacyjne paskowe oraz korzystałam z Afrodyty. Jestem na 23 dniu cyklu i niestety paski ani razy nie wykryly owulacji. Za to Afrodyta wskazywała na 17 dzień. Martwię się trochę że mogę nie mieć owulacji. Czy któraś z Was tak miała? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź. A wizytę mam dopiero za 3 tygodnie.

    f2w33e3kk71f4boz.png

    Insulinooporność
    PCOS

    💙🧑
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 31 października 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynym sposobem na domowe potwierdzenie owulacji jest pomiar temperatury i zaobserwowanie charakterystycznego skoku po owulce. Spróbuj sobie od nastepnego cyklu mierzyc tempke :)

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • loveforever1 Autorytet
    Postów: 271 348

    Wysłany: 31 października 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo za informację. W takim razie lecę po termometr do apteki i od następnego cyklu będę mierzyć:-)

    f2w33e3kk71f4boz.png

    Insulinooporność
    PCOS

    💙🧑
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 379 162

    Wysłany: 31 października 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zgadzam się. Jedynym wiarygodnym sposobem jest monitoring cyklu.
    Testy oraz mierzenie temperatury nie daje gwarancji, że owu byla. Skok może być,a do owu nie dojdzie.
    Tylko monitoring potwierdzi jak jest.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    mkwia
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 2 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale masz napisane, że z "domowych sposobów", a w domu nie zrobisz sobie monitoringu cyklu :)

    Ika83 lubi tę wiadomość

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ