X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja podczas okresu
Odpowiedz

Owulacja podczas okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy to mozliwe? W jednym z postow u mamaginekolog byla taka historia, ze para starala sie kilka lat i dopiero po zakrapianej imprezie, kiedy wspolzyli w 3dc sie udalo. Dzis (2dc) podczas zabiegow higienicznych zauwazylam u siebiw sporo sluzu, ktory wygladal na ksiazkowo plodny... w polowie cyklu tez "miewam sluz" ale nigdy tak piekny (o ile mozna mowic o pieknym sluzie:)). Oczywiscie sluz byl zmieszany z krwia ale tam gdzie akurat krwi nie bylo byl IDEALNY... chyba zwariowalam...

    Tosia80 lubi tę wiadomość

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taki śluz 1-2dc ale u mnie owulacji na pewno wtedy nie ma. Usg rozwieje wątpliwości. A do tego zrób lh, fsh, estradiol i będziesz wiedziała.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ