Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja - pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Owulacja - pomoc w interpretacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • problemik Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy dziewczyny :(

Czy test jest dodatni? Z allegro.

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c8c474a2f5e.jpg

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eecaa4f3d700.png

Ostatni test wykonany dzisiaj ok 20.00. Pomiary temperatury z ranka.

07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA.
    10.2019 Nowy rozdział w życiu ❤
  • agnieszka00 Przyjaciółka

Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    na testach owulacyjnych z allegro rzadko kiedy wychodza mocne krechy :( niestety te testy sa do niczego ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 22:27

• ignite Autorytet

Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak słyszałam,ja nie miałam z allegro ale takie same były i zawsze kreska była blada.Teraz mam płytkowe

ignite
  • Frufru Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2018, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałam takie przez pół roku, ani razu nie pokazały owulacji, mimo, że moim zdaniem była.
    Chyba jednak lepiej zainwestować w coś innego, kiedyś dziewczyny polecały testy z Rossmana.

f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego