X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja - pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Owulacja - pomoc w interpretacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na testach owulacyjnych z allegro rzadko kiedy wychodza mocne krechy :( niestety te testy sa do niczego ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 22:27

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak słyszałam,ja nie miałam z allegro ale takie same były i zawsze kreska była blada.Teraz mam płytkowe

    ignite
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 6 lutego 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałam takie przez pół roku, ani razu nie pokazały owulacji, mimo, że moim zdaniem była.
    Chyba jednak lepiej zainwestować w coś innego, kiedyś dziewczyny polecały testy z Rossmana.

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ