Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja potwierdzona u gin ale czy przebiegła ona prawidłowo?
Odpowiedz

owulacja potwierdzona u gin ale czy przebiegła ona prawidłowo?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fabiola Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2013, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    częśc dziewczyny, szukałam podobnego tematu ale nie znalazłam :) 28.10 byłam u ginekologa i potwierdział on że owulacja była dzień lub dwa wcześniej. I tu pojawia się moje pytanie. Czy to znaczy że z owulacją jest wszystko w porządku? Czy pęcherzyk pękł itd? Szczerze to jestem jeszcze w tej kwesti zielona i nie dokońca wiem jak dokładnie przebiega owulacja. Bardzo proszę o porade. Z góry dziękuję :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2013, 13:13

atdcjw4zbts1ljz3.png

3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.