X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja- pytanie
Odpowiedz

Owulacja- pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • raskar90 Przyjaciółka
    Postów: 81 41

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam cykl 28 dniowy, okres trwa 3 dni. Owulacja zgodnie z kalendarzem dzisiaj (14 dc). Kochaliśmy się z mężem w 11, 12 i 13 dc. Dziś tak się złożyło, że w ten szczególny dzień nie będzie na to szans. Czy komuś udało się zajść w ciążę przy stosunku przed owulacją? dodam, ze testy owulacyjne wychodzily pozytywne w 11 i 12 tc, dzis tez pozytywny ale testowa kreska jest ciemniejsza od kontrolnej. Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    Mama x 2. Staramy się o trzecie dziecko (czerwiec- piąty cykl starań).

    👧 10.2016 ❤️
    👧 01.2019 ❤️

    👧/🧑 ???
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raskar90 wrote:
    Hej, mam cykl 28 dniowy, okres trwa 3 dni. Owulacja zgodnie z kalendarzem dzisiaj (14 dc). Kochaliśmy się z mężem w 11, 12 i 13 dc. Dziś tak się złożyło, że w ten szczególny dzień nie będzie na to szans. Czy komuś udało się zajść w ciążę przy stosunku przed owulacją? dodam, ze testy owulacyjne wychodzily pozytywne w 11 i 12 tc, dzis tez pozytywny ale testowa kreska jest ciemniejsza od kontrolnej. Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    U mnie testy pozytywne były w 15 i 16 dniu cyklu, a serduszkowalismy w 14,15 i 17 dniu cyklu. Udało się 😁
    Plemniki w dobrych warunkach żyją do 5 dni, więc spokojnie, mogło się udać 😁

  • Kil Autorytet
    Postów: 691 1261

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to znaczy ze owu już była czy będzie? Wg aplikacji wczoraj wypadła :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2022, 18:49

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    Dziewczyny czy to znaczy ze owu już była czy będzie? Wg aplikacji wczoraj wypadła :>
    Mi owulacja w aplikacji rzadko się zgadzała z testami owulacyjnymi, więc ja bym nie polegała a tym co aplikacja pokazuje :)

  • Myszka85 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) czy jest to możliwe, mając cykle między 26 a 28 , żeby w 25 dniu mieć dzień płodny? Takie coś mi aplikacja pokazała ze owulacja i dni płodne, a jestem 4 dni przed okresem

  • raskar90 Przyjaciółka
    Postów: 81 41

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka85 wrote:
    Hej :) czy jest to możliwe, mając cykle między 26 a 28 , żeby w 25 dniu mieć dzień płodny? Takie coś mi aplikacja pokazała ze owulacja i dni płodne, a jestem 4 dni przed okresem

    Chyba coś nie tak aplikacja pokazuje, nie mam pojęcia. Pytanie co wprowadzałaś do aplikacji w poprzednich cyklach? Ale co do owulacji to najlepiej polegać na własnej obserwacji ciała, można dodać ewentualnie testy owulacyjne albo lepiej monitorować u lekarza :)

    Mama x 2. Staramy się o trzecie dziecko (czerwiec- piąty cykl starań).

    👧 10.2016 ❤️
    👧 01.2019 ❤️

    👧/🧑 ???
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ