X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja (skok) 6 dni później niż wskazuje to monitoring
Odpowiedz

Owulacja (skok) 6 dni później niż wskazuje to monitoring

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misialova Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Jestem tu nowa i nie znalazłam takiego tematu, a jeśli się mylę to proszę o podanie linka.
    Miałam pierwszy cykl z CLO i w związku z tym monitoring. 10 dc miałam pęcherzyk 14mm, potem byłam 15 dc i lekarka nie widziała już pęcherzyka, stwierdziła, że było owulacja bo jest płyn w zatoce Douglasa. Tymczasem zaobserwowałam u siebie wzrost temperatury dopiero w 22dc i ovufriend zaznaczył mi owulke na 21dc. Dodatkowo w 19 dc widziałam rozciągliwy śluz... Dodam, że zwykle cykle maja u mnie ok 31-32 dni. Nie wiem co o tym myśleć, czy możliwe, że lekarka pomyliła się co do owulacji? Miałyście takie przypadki, że monitoring wskazywał jedno a objawy (temp. śluz) co innego?

  • iwi87 Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem takim przypadkiem. Monitoring w 15dc i pecherzyk mial peknac w tym dniu lub dzien wczesniej. Ale nijak sie to ma do testu owu i skoku temp. Z reszta zobacz sobie moj wykres. Wczoraj mialam dokuczliwe bole jajnika owulacyjne i test pozytywny przedwczoraj a dzis skok. Takze tez niewiem co o tym myslec. Moze uda mi sie jeszcze raz isc na monitoring zeby zobaczyc co z tym pecherzykiem bo moze nie pekl a cialko zolte pracuje i dlatego skok byl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 10:23

    a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ