X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja w czasie choroby A starania
Odpowiedz

Owulacja w czasie choroby A starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daria78 Koleżanka
    Postów: 31 22

    Wysłany: 30 maja 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy ktoś starał się o ciążę w okresie owulacji kiedy w tym czasie był chory?czy zapłodnienie w czasie choroby może mieć negatywne skutki?chodzi mi konkretnie o okres owulacji A przechodzenie w Tym czasie infekcji wirusowej lub bakteryjnej

  • PóźnyMrRight Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 października 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Daria78,
    dokładnie te same pytanie mnie męczy, więc jeśli, któraś z koleżanek wie coś więcej - dołączam się do prośby o odpowiedź.

  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 26 października 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przez ostatnich kilka miesięcy, oczywiście jak tylko ponowilam starania, co miesiąc coś brało. Albo zapalenie pęcherza albo przeziębienie albo opryszczka, dopiero od miesiąca się uspokoiło. Objawy miałam przed owulacja natomiast niektórzy twierdzą że przeziębienie to zwiastun ciąży,- jak wystąpi po owulacji, osłabiony organizm itp.

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ