X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja watpliwosci
Odpowiedz

Owulacja watpliwosci

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pelnanadzieji88 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 30 listopada 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moze ktoras. Was badala w okresie okolowulacyjnym estradiol i Lh ja w 17 dniu cyklu zbadalam i wynik jest taki estradiol 267 Lh 33 nie wiem cY ta owulacja juz byla czy dopiero bedZie paski owulacyjne jeszcze nie sa pozytywne ( albo i sa ciezko mi
    To zinterpretowac) z koleji nie bylo jeszcze spadku temp bo utrzymuje sie na granicy 36,9 a owulacje mam w okolicy 20 dnia ( przynajmniej tak mysle) sluz plodny te sie pojawia

  • Akte Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 30 listopada 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego, co się orientuję to estradiol, fsh i lh należy badać w 3-5 dc, potem już nie ma to sensu, natomiast do potwierdzenia przebytej owulacji można zbadać progesteron ok 7dpo

    co do testów owulacyjnych, to po raz pierwszy w tym cyklu chciałam je robić i każdy mi wychodzi negatywny
    niby zgodnie z instrukcją 2 kreski oznaczają pozytyw, ale większość dziewczyn tu pisze, że pozytywny jest wtedy, gdy kreska testowa jest mocniejsza od kontrolnej, więc zgodnie z tym moje są negatywne....

  • Pelnanadzieji88 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 30 listopada 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akte wrote:
    Z tego, co się orientuję to estradiol, fsh i lh należy badać w 3-5 dc, potem już nie ma to sensu, natomiast do potwierdzenia przebytej owulacji można zbadać progesteron ok 7dpo

    co do testów owulacyjnych, to po raz pierwszy w tym cyklu chciałam je robić i każdy mi wychodzi negatywny
    niby zgodnie z instrukcją 2 kreski oznaczają pozytyw, ale większość dziewczyn tu pisze, że pozytywny jest wtedy, gdy kreska testowa jest mocniejsza od kontrolnej, więc zgodnie z tym moje są negatywne....

  • Pelnanadzieji88 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 30 listopada 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badalam to w celu oceny dojezalosci pecherZyka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ