Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja zmienną jest?
Odpowiedz

Owulacja zmienną jest?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ruda Wredna Znajoma

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie! Pytanie niby proste, ale ja już zgłupiałam... Czy zawsze macie owu w tym samym dniu cyklu? Ewentualnie jakie są wasze rozbieżności? Przez pół roku się obserwowałam, mierzyłam temperaturę itd. Przez te 6 cykli OF wyznaczał mi owulację w 17 dc. Zaprzestalam obserwacji, bo musiałam poddać się operacji ginekologicznej, która miała miejsce w okresie okołoowulacyjnym. Miesiączka przyszła w terminie. Kolejny cykl i tu niespodzianka, w 12 dc ból jajnika identyczny z owulacyjnym. Śluzu niestety nie obserwowałam z racji szwów i ogólnego dyskomfortu w okolicach miejsc intymnych. Czy to normalne żeby owulacja tak przesunęła się w czasie? Jak jest u Was?

• miszkaaa Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to bardzo możliwe, stała jest jedynie faza lutealna zaś sama owulacja może wystąpić wtedy kiedy organizm uzna, że już czas

ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy operacji to bardzo prawdopodobne ze coś się poprzestawiało, nawet jesli wczesniej owulacje zawsze miałaś tego samego dnia, to teraz może być inaczej, przyspieszona lub opóźniona przez stres i inne sprawy związane z operacja, jesli masz wczesniej owulacje powinnaś i okres dostać wcześniej o tyle samo dni.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • sachmet1769 Znajoma

Wysłany: 29 maja 2015, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem nowa na forum powiedzcie mi o co kaman z ta owulką. Wg. kalendarze OF została wyznaczona na 18 dc z czego ja szyjke miekka i otwarta miałam kolo 14 dc a moze cos poplatałam sluz rozciagliwy takze był w tych granicach. wczesniej OF wyznaczyl owu na 10 dc a teraz nagla zmiana na 18 bo cos z temp niby tak wyszło wytlumaczy mi ktos ?:D moze spojrzycie na moj wykres i cos podpowiecie?aaa a cykle z reguły nieregularne ostatnie dwa po 32 dni :P POzdrawiam wszystkie staraczki i szczesliwe mamusie :-*

Sachmetka
  • luciola Znajoma

Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cykle mam co 30 dni, a dziś pojawił mi się śluz jak kurze białko. Zgłupiałam, bo to mój 11 dc. Myślałam, że owulację będę miała ok 16dc. Czy jesli dziś pojawił się ten śluz to owulacja jest dziś?

• angelusss Debiutantka

Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam sluz plodny 5 dzien i czekam na skok temp.. :)

60d3d2b96cee38165040e83b7a3dcc7f.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 12:07

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli owulacje masz 17dc a cykl 20 dni, to nie jest wszysyktko ok. przy owulce 17dc powinnas miec cykl minimum 27dni a najlepiej w okolicy 30dni by duga faza miala min 10dni.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego