X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulka 3 dni po okresie?
Odpowiedz

Owulka 3 dni po okresie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczyny. Jestem tu w zasadzie nowa, temp mierze od polwy poprzedniego cyklu, który trwał 22 dni, owu prawdopodobnie 15dnia, jak rownież od początku tego cyklu...
    Otóż, 15go dostałam miesiaczke, która skończyła sie 3 dni temu, a dziś czuje ból owulacyjny, mam strasznie mokro, a śluz był podbarwiony nitkami krwi,czy to możliwe zeby owulacja wystąpiła 3 dni po zakończeniu miesiaczki a 8go dnia cyklu??

    I jeszcze jedno... Podczas ostatniej owulacji jak i dzisiaj zauważyłam, ze hmmm.... Piecze mnie twarz? Wiecie, takie uczucie gorąca, mrowienie na policzkach...

    Czy to normalne, czy sobie wkręcam:)?
    I co sądzicie o owu zaraz po okresie? I w takim razie skoro ostatnia faza lutealna była krótka, to czy t oznacza ze na ciąże w tym miesiącu tez nie ma szans?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 17:43

    Mama Kasia
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może udostępnisz wykres?
    Myślę, że możliwe, że owulacja była 8dc.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/wykres,9a08ab017df74621b7bcfce1e353787b.html


    Wykres udostępniony, z góry dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi:)

    Mama Kasia
  • 6lama9 Autorytet
    Postów: 407 418

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie jak długie masz cykle zazwyczaj?
    Ile trwa Twoja faza lutealna zazwyczaj?

  • 6lama9 Autorytet
    Postów: 407 418

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu moim skromnym zdaniem to jeszcze nie owulacja. Ale oczywiście mogę się mylić. Jajniki mogę boleć, bo podjęły pracę, i dorasta pęcherzyk. Temperatura jeśli jest mierzona prawidłowo jeszcze owulacji nie wskazuje

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc na wykres owulacji nie było... Organizm się do niej na razie przygotowuje, pęcherzyk rośnie, pojawił się śluz... Pewnie niedługo owulacja będzie ;)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Dziewczyny:) troche mi ten ból namieszał w glowie,a poza tym dopiero sie uczę swojego ciała. u mnie problem polegal na tym ze 4 miesiace (do listopada) bralam tabletki anty,gdzie nawet krwawienie z odstawienia nie wystapilo,wiec to tak jakby jeden ponad 140dniowy cykl, w grudniu mialam juz miesiaczke wywolana, a ta,ktora mi sie 3 dni temu skonczyla przyszla naturalnie alr w 22dc,wiec to wszystko chyba musi sie u mnie wynormowac,choc hormony mam w porzadku:) pozdrawiam

    Mama Kasia
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Kasia wrote:
    Hey Dziewczyny. Jestem tu w zasadzie nowa, temp mierze od polwy poprzedniego cyklu, który trwał 22 dni, owu prawdopodobnie 15dnia, jak rownież od początku tego cyklu...
    Otóż, 15go dostałam miesiaczke, która skończyła sie 3 dni temu, a dziś czuje ból owulacyjny, mam strasznie mokro, a śluz był podbarwiony nitkami krwi,czy to możliwe zeby owulacja wystąpiła 3 dni po zakończeniu miesiaczki a 8go dnia cyklu??

    Jasne że możliwe. Ja miałam w tym cyklu owulkę w 9dc a zeszły cykl trwał 25 dni ;) wszystko możliwe :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zgadzam się z dziewczynami, patrząc na Twój cykl jeszcze owulki nie było, ale zaczyna się śluz płodny więc lada dzień może przyjsć :) powodzenia!

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:)

    Mama Kasia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ