X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulka 3 dni po okresie?
Odpowiedz

Owulka 3 dni po okresie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczyny. Jestem tu w zasadzie nowa, temp mierze od polwy poprzedniego cyklu, który trwał 22 dni, owu prawdopodobnie 15dnia, jak rownież od początku tego cyklu...
    Otóż, 15go dostałam miesiaczke, która skończyła sie 3 dni temu, a dziś czuje ból owulacyjny, mam strasznie mokro, a śluz był podbarwiony nitkami krwi,czy to możliwe zeby owulacja wystąpiła 3 dni po zakończeniu miesiaczki a 8go dnia cyklu??

    I jeszcze jedno... Podczas ostatniej owulacji jak i dzisiaj zauważyłam, ze hmmm.... Piecze mnie twarz? Wiecie, takie uczucie gorąca, mrowienie na policzkach...

    Czy to normalne, czy sobie wkręcam:)?
    I co sądzicie o owu zaraz po okresie? I w takim razie skoro ostatnia faza lutealna była krótka, to czy t oznacza ze na ciąże w tym miesiącu tez nie ma szans?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 17:43

    Mama Kasia
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może udostępnisz wykres?
    Myślę, że możliwe, że owulacja była 8dc.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/wykres,9a08ab017df74621b7bcfce1e353787b.html


    Wykres udostępniony, z góry dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi:)

    Mama Kasia
  • 6lama9 Autorytet
    Postów: 407 418

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie jak długie masz cykle zazwyczaj?
    Ile trwa Twoja faza lutealna zazwyczaj?

  • 6lama9 Autorytet
    Postów: 407 418

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu moim skromnym zdaniem to jeszcze nie owulacja. Ale oczywiście mogę się mylić. Jajniki mogę boleć, bo podjęły pracę, i dorasta pęcherzyk. Temperatura jeśli jest mierzona prawidłowo jeszcze owulacji nie wskazuje

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc na wykres owulacji nie było... Organizm się do niej na razie przygotowuje, pęcherzyk rośnie, pojawił się śluz... Pewnie niedługo owulacja będzie ;)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Dziewczyny:) troche mi ten ból namieszał w glowie,a poza tym dopiero sie uczę swojego ciała. u mnie problem polegal na tym ze 4 miesiace (do listopada) bralam tabletki anty,gdzie nawet krwawienie z odstawienia nie wystapilo,wiec to tak jakby jeden ponad 140dniowy cykl, w grudniu mialam juz miesiaczke wywolana, a ta,ktora mi sie 3 dni temu skonczyla przyszla naturalnie alr w 22dc,wiec to wszystko chyba musi sie u mnie wynormowac,choc hormony mam w porzadku:) pozdrawiam

    Mama Kasia
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Kasia wrote:
    Hey Dziewczyny. Jestem tu w zasadzie nowa, temp mierze od polwy poprzedniego cyklu, który trwał 22 dni, owu prawdopodobnie 15dnia, jak rownież od początku tego cyklu...
    Otóż, 15go dostałam miesiaczke, która skończyła sie 3 dni temu, a dziś czuje ból owulacyjny, mam strasznie mokro, a śluz był podbarwiony nitkami krwi,czy to możliwe zeby owulacja wystąpiła 3 dni po zakończeniu miesiaczki a 8go dnia cyklu??

    Jasne że możliwe. Ja miałam w tym cyklu owulkę w 9dc a zeszły cykl trwał 25 dni ;) wszystko możliwe :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zgadzam się z dziewczynami, patrząc na Twój cykl jeszcze owulki nie było, ale zaczyna się śluz płodny więc lada dzień może przyjsć :) powodzenia!

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:)

    Mama Kasia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ