X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację pękanie pęcherzyka
Odpowiedz

pękanie pęcherzyka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jak byłam na monitoringu to profesorka mi powiedziała, ze mój pęcherzyk właśnie pęka i że to trwa zawsze jakiś czas. Czy owu uznaje się, ze było jak zaczyna pękać czy jak już "skończy"

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie wydaje ze owu bylo jak pecherzyk peknie, bo wtedy znaczy ze uwolnik komorke i mozna ja zaplodnic :)

    aszka, Unlike, mycha28 lubią tę wiadomość

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacja tj. pęknięcie pęcherzyka, czyli najwyższa płodność jest przez kilka godzin od pęknięcia ale mój lekarz mówi że próbowac dopóki jest śluz płody a później to już tylko dla przyjemności ... :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ