X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pilne!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 8 lutego 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedzialam gdzie to napisac ale dziewczyny ratujcie!!!! Jak lagodzicie bolesną @???? Blagam od 3 godzin nie spie ibuprom nie pomaga nospy nie mam i nie moge kupic apteka jest 10 km od mojego domu

    4 cs:)
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 8 lutego 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyny najlepszy sposób jaki znam oprócz środków przeciwbólowych to leżeć z gorącym termoforem na brzuchu. Trzymaj się, wiem jaki to ból, też mam okropnie bolesne miesiączki.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calineczka ma rację, ja często biorę długie prysznice, jak nie masz termoforu to sprawdza sie plastykowa butelka z gorącą wodą.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 10 lutego 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć dziękuję dziewczyny :)

    4 cs:)
  • Sirin Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 maja 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciepła kąpiel i termofor i hop do łóżka ka

    Basiaa1
  • Leniu Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 21 maja 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się ze wszystkimi przedmówczyniami :) Stosuję wszystkie te sposoby, a dodatkowo to co u mnie działa najlepiej to stosowanie urządzenia do elektrostymulacji TENS. Brzmi to strasznie skomplikowanie ale to po prostu taki mały aparacik z elektrodami, które przykleja się do ciała do stosowaniu w domu np. przy bólach kręgosłupa. Przypadkiem trafiłam na artykuł w internecie, że można go też tak stosować. Mnie na prawdę pomaga, a mam spory problem co miesiąc. Czytałam też gdzieś, że warto profilaktycznie jeszcze przed nadejściem bólu stosować paracetamol.

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termofor, TENS

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki - szukajcie przyczyn bolesnych miesiączek. U mnie to była endometrioza, jestem pod opieką lekarza i jak ręką odjął.

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Z innej beczki - szukajcie przyczyn bolesnych miesiączek. U mnie to była endometrioza, jestem pod opieką lekarza i jak ręką odjął.


    U mnie endometrioza wykluczona po laparo

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet, powiedz mi jak walczysz z tymi bolesnymi miesiączkami. Ja też mam endometriozę, ale nie mam nic zleconego przez lekarza, jedynie sama wprowadziłam dietę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ