Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienia około owulacyjne 🤔
Odpowiedz

Plamienia około owulacyjne 🤔

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 16 listopada 2023, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej szukam wszędzie i dostaję sprzeczne informacje 😩
    Czy macie dziewczyny plamienia około owulacyjne lub owulacyjne?
    W tym roku skończyłam w lipcu 35 lat w sierpniu 2022 urodziłam córeczkę.
    @ regularną po porodzie dostałam już 4 miesiące po porodzie co 26-30 dni .
    W maju w połowie cyklu dostałam pierwszy raz plamień te akurat były mleczno- różowe z lekkim bólem jajnika bez śluzu płodnego testy owu wskazywały owulacje, trwały 2,5 dnia i równe 14 dni później była @
    Kolejne miałam takie w czerwcu trwające 3 dni i tu akurat po 15 dniach była @ byłam u dr który stwierdził że nic nie oznaczają takie plamienia i to przez to że mała jest na kp 😐
    Kolejne ale już z większą ilością wodnistego śluzu i większą ilością nitek krwi miałam w sierpniu trwały 2 dni znów wizyta u dr który stwierdził że to przez to że teraz mała mało na kp tz poszła do żłobka i ma ok 12h przerwy w kp i ogólnie jej posiłki zmniejszyły się do 3-4 karmień a nawet powiedziałabym że przytuleń niż jedzenia 🙈😆 i to wina hormonów we wrześniu i październiku wogule ich nie odnotowałam za to w listopadzie powróciły wraz powiedziałabym z ogromną ilością śluzu płodnego jak białko i występowały w minimalnej ilości jako nitki krwi między śluzem( czasem jak wbijałam do czegoś jajko to w białku też pojawiały się takie nitki 🙈😆), występowały ok 30h, naczytałam się że to może być plamienie owulacyjne chodź mój lekarz wzrusza ramionami i stwierdza że nie ma czegoś takiego i nic to nie znaczy i to hormony że mam przyjść po tabletki antykoncepcyjne na co najmniej 3 miesiące 😡 żeby przestało to plamienie występować a nie chcę ich bo starajmy się z mężem już od maja intensywnie o kolejne dzidzi chodź narazie bezowocnie 😞😞😞 z nadzieją że teraz w listopadzie z tym śluzem który się pojawił będzie kolejna bejba na co tak okropnie liczę🤪
    Dziewczyny powiedzcie mi a ja to jest u was występują u was takie plamienia i jeśli tak to wjakim czasie macie owu u mnie w tym cyklu w dniu wystąpienia tego śluzu był pik na wykresie też pokazuje tz 09.11 ok 11.00 pojawiło się bardzo dużo tego śluzu zrobiłam test owu był pozytywny wcześniejsze 4 dni negatywne więc wychodziło jak by owu była w 13dc🤔🤔🤔
    Czy wy macie takie plamienia, występują w trakcie owu? Przed? Po? Bo już zgłupiałam alebo mój dr koniecznie chcę mi wcisnąć tabletki bo ciągle do gabinetu przychodzą różni przedstawiciele i z tą te jego gadanie 😐
    Czy w trakcie takich anomalii 🤪 łatwiej było zajść w ciążę?
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi bo już nie wiem co mam myśleć i czy może jednak zgodzić się na te tapet 😞

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • Natalia28 Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 28 listopada 2023, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzigaw88 wrote:
    Hej szukam wszędzie i dostaję sprzeczne informacje 😩
    Czy macie dziewczyny plamienia około owulacyjne lub owulacyjne?
    W tym roku skończyłam w lipcu 35 lat w sierpniu 2022 urodziłam córeczkę.
    @ regularną po porodzie dostałam już 4 miesiące po porodzie co 26-30 dni .
    W maju w połowie cyklu dostałam pierwszy raz plamień te akurat były mleczno- różowe z lekkim bólem jajnika bez śluzu płodnego testy owu wskazywały owulacje, trwały 2,5 dnia i równe 14 dni później była @
    Kolejne miałam takie w czerwcu trwające 3 dni i tu akurat po 15 dniach była @ byłam u dr który stwierdził że nic nie oznaczają takie plamienia i to przez to że mała jest na kp 😐
    Kolejne ale już z większą ilością wodnistego śluzu i większą ilością nitek krwi miałam w sierpniu trwały 2 dni znów wizyta u dr który stwierdził że to przez to że teraz mała mało na kp tz poszła do żłobka i ma ok 12h przerwy w kp i ogólnie jej posiłki zmniejszyły się do 3-4 karmień a nawet powiedziałabym że przytuleń niż jedzenia 🙈😆 i to wina hormonów we wrześniu i październiku wogule ich nie odnotowałam za to w listopadzie powróciły wraz powiedziałabym z ogromną ilością śluzu płodnego jak białko i występowały w minimalnej ilości jako nitki krwi między śluzem( czasem jak wbijałam do czegoś jajko to w białku też pojawiały się takie nitki 🙈😆), występowały ok 30h, naczytałam się że to może być plamienie owulacyjne chodź mój lekarz wzrusza ramionami i stwierdza że nie ma czegoś takiego i nic to nie znaczy i to hormony że mam przyjść po tabletki antykoncepcyjne na co najmniej 3 miesiące 😡 żeby przestało to plamienie występować a nie chcę ich bo starajmy się z mężem już od maja intensywnie o kolejne dzidzi chodź narazie bezowocnie 😞😞😞 z nadzieją że teraz w listopadzie z tym śluzem który się pojawił będzie kolejna bejba na co tak okropnie liczę🤪
    Dziewczyny powiedzcie mi a ja to jest u was występują u was takie plamienia i jeśli tak to wjakim czasie macie owu u mnie w tym cyklu w dniu wystąpienia tego śluzu był pik na wykresie też pokazuje tz 09.11 ok 11.00 pojawiło się bardzo dużo tego śluzu zrobiłam test owu był pozytywny wcześniejsze 4 dni negatywne więc wychodziło jak by owu była w 13dc🤔🤔🤔
    Czy wy macie takie plamienia, występują w trakcie owu? Przed? Po? Bo już zgłupiałam alebo mój dr koniecznie chcę mi wcisnąć tabletki bo ciągle do gabinetu przychodzą różni przedstawiciele i z tą te jego gadanie 😐
    Czy w trakcie takich anomalii 🤪 łatwiej było zajść w ciążę?
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi bo już nie wiem co mam myśleć i czy może jednak zgodzić się na te tapet 😞

    Hej. W trakcie owulacji dochodzi do uwolnienia komórki jajowej z pęcherzyka Grafa. Gdy ten pęcherzyk pęka, to wraz z komórką jajową wydostaje się z niego płyn. Ten płyn może podrażniać ścianki macicy i w wyniku tego podrażnienia pojawi się plamienie. Ja raz miałam plamienie owulacyjne. Plamienie nie wpływa na zajście w ciążę. Podczas owulacji ważne jest, żeby był śluz płodny, bo on pomaga przedostać się plemnikom do komórki jajowej. Także moim zdaniem nie bierz tych tabletek, rób testy owulacyjne i działajcie najlepiej co drug/trzeci dzień po skończonej miesiączce. I bierz kwas foliowy bo on też jest ważny przy zapłodnieniu. Na internecie poczytaj też o witaminach wspomagających zagnieżdżenie zarodka. Chyba to witamina A ale nie jestem pewna. Na internecie na pewno są artykuły o tym bo sama jakiś czas temu to wyszukiwałam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ