X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie po clostilbegycie
Odpowiedz

Plamienie po clostilbegycie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aypis Autorytet
    Postów: 786 913

    Wysłany: 21 maja 2022, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z was zauważyła plamienie po Clo? Dzień po odstawieniu zauważyłam trochę krwi. Czy to normalne? Czy powinnam to zgłosić lekarzowi?

    *Testy owulacyjne i śluz wykluczają raczej owulacje w 10dc ale już sama nie wiem 😒

    💊 udało się w 1 cyklu stymulowanym clo

    ⏸ 8.06
    ❌ 23.08 - podejrzenie monosomii chromosomu X (nifty pro)
    💗 8.09 - amniopunkcja wykluczyła zespół Turnera - zdrowa Łucja! 👧🏼

    ☀️ 27.01.23 - Lusia już z nami! 37+2 / 2750g / 55cm
    age.png
  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 21 maja 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aypis wrote:
    Hej, czy któraś z was zauważyła plamienie po Clo? Dzień po odstawieniu zauważyłam trochę krwi. Czy to normalne? Czy powinnam to zgłosić lekarzowi?

    *Testy owulacyjne i śluz wykluczają raczej owulacje w 10dc ale już sama nie wiem 😒
    Nigdy się nie spotkałam z tym aby plamić po Clo. Jeśli już plamiłam to ciągiem po okresie po prostu.
    Zbadaj 10-13 dnia cyklu LH, estradiol i progesteron. Wtedy będziesz miala pewność co do zbliżającej się owulacji i idź na monitoring.

    Aypis lubi tę wiadomość

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 25 maja 2022, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aypis wrote:
    Hej, czy któraś z was zauważyła plamienie po Clo? Dzień po odstawieniu zauważyłam trochę krwi. Czy to normalne? Czy powinnam to zgłosić lekarzowi?

    *Testy owulacyjne i śluz wykluczają raczej owulacje w 10dc ale już sama nie wiem 😒
    przy clo powinnaś mieć monitoring

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ