Forum W oczekiwaniu na owulację plamienie w 12 dc przy staraniu o dzidzi
Odpowiedz

plamienie w 12 dc przy staraniu o dzidzi

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna-mama3 Koleżanka

Wysłany: 27 kwietnia 2020, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Dziś 12 dc mam małę plamienia co to możne oznaczać? Odczuwam ból brzucha

Karla24 lubi tę wiadomość

• Ewelape1504 Przyjaciółka

Wysłany: 3 maja 2020, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak w pierwszej ciąży ;) myślałam ,że to okres bo miałam bóle typowo @ . Plamienie trwało 2 dni , zrobiłam test i były tłuste dwie kreski :)

18.09 blada kreska na tescie
    21.09-13 dpo : Beta HCG 153
    24.09 dwie tłuste krechy❤️
    30.09Beta HCG 7490, widoczny pęcherzyk 8 mm i żółtkowy 4 mm.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego