X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plodny śluz a testy owulacyjne negatywne
Odpowiedz

Plodny śluz a testy owulacyjne negatywne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edith 19 Przyjaciółka

Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie. Cykle ok 35 dni. Ok 20 dnia śluz rozciagliwy ale nie ma co za dużo a testy owulcyjne cały czas wychodzą negatywnie któraś tak miała?

• Księgowa Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2021, 01:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konsultowalas z ginekologiem możliwość PCOS?
    Byłaś kiedyś na monitoringu?

Może warto sprawdzić czy owulacje występują. Testy owulacyjne nie dają 100% pewności.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2021, 01:07

Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero).
    Nadciśnienie.
  • Edith 19 Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia 2021, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Konsultowalas z ginekologiem możliwość PCOS?
    Byłaś kiedyś na monitoringu?

Może warto sprawdzić czy owulacje występują. Testy owulacyjne nie dają 100% pewności.
    Tak mam pcos... byłam na monitoringu w listopadzie i lekarz mówił że owulacja była. Wyniki mam dobre oprocz tsh - 3.39...więc kazał się starać i nie dał żadnych leków. Tylko kazal iść do endokrynologa żeby dał lek na zbicie tsh... na razie biorę euthyrox i na kontrolę do endo mam iść niedługo...

• Miasa Koleżanka

Wysłany: 28 stycznia 2021, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam i lekarz stwierdził że owulacji nie było w tym czasie. Potem zaczęłam testować dwa razy dziennie i te kreski zaczęły się pojawiać więc nie wiem czy przez leczenie czy poprostu nie testowałam wystarczająco i pik mi uciekał. Może spróbuj testować częściej niż raz dziennie. Zawsze jest jeszcze opcja że owulacja będzie za parę dni.

• Księgowa Autorytet

Wysłany: 28 stycznia 2021, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy PCOS trzeba wziąć pod uwagę, że testy mogą być w ogole niemiarodajne. W tym przypadku polecałbym tylko i wyłącznie monitoringi.

Hashimoto + GB.
    Nadciśnienie.
  • Edith 19 Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia 2021, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Przy PCOS trzeba wziąć pod uwagę, że testy mogą być w ogole niemiarodajne. W tym przypadku polecałbym tylko i wyłącznie monitoringi.
    Dziękuję za odpowiedź:)
    Właśnie tak się zastanawiam bo z tego co wiem to przy pcos testy na ogół są pozytywne bo jest wysokie stężenie LH A u mnie testy negatywne......

• Księgowa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2021, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edith 19 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź:)
    Właśnie tak się zastanawiam bo z tego co wiem to przy pcos testy na ogół są pozytywne bo jest wysokie stężenie LH A u mnie testy negatywne......

Zgadza się, ale może być też tak, że tej owulacji w ogole nie masz, wtedy ten PIK nie wystąpi.

Hashimoto + GB.
    Nadciśnienie.
  • Asqa 87 Debiutantka

Wysłany: 5 lutego 2021, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, u mnie tak samo owulacja co drugi cykl ale obawy mam normalne. Plus grube endometrium. Też polecam monitoring przynajmniej przez kilka miesięcy.

Edith 19 lubi tę wiadomość

• Liseuek Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2021, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też Pcos, ale testy bez reguły, raczej negatywne, a na monitoringu gin mówi, że jest owulacja :) a pozytywy wychodzą kiedy chcą. Zależy też jakich testów używacie. Takie w różowym opakowaniu, nie wiem jaka to jest firma, ale dostępne w większości aptek (mają napisane tylko LH test) w środku paskowe z niebieską końcówka, moim zdaniem najgorsze z możliwych... Jest dużo zdjęć w galerii na ovufriend z tymi testami. Praktycznie każdy u mnie wychodzi pozytywny, kreska kontrolna jest za jasna, żeby zobaczyć różnicę między pozytywem a negatywem.

👩🏻31 lat
    Hashimoto,PCOS
    🧒🏼33 lata
    morfologia 6%, hormony w normie

Luty 2021 cb 💔

15.07.2021 cień na teście ⏸️
    2.08.2021 pierwsze USG - mamy zarodek 3mm i serduszko 💕
    20.09.2021 - 7cm małego chłopczyka 💙
    04.04.2022 - Powitaliśmy na świecie nasz największy Cud 🤱

relgh371tpxiltdo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ