X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Podwójna owulacja
Odpowiedz

Podwójna owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justyna182 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu w 18 dniu dostałam zastrzyk, owulacja potwierdzona - pęcherzyk pekl. Niestety nie udało sie, beta 3,57 dzisiaj.
    Idę do lekarza, aby uzgodnić co robimy dalej w przyszłym cyklu bo jutro powinnam dostać okres wg kalendarza.

    Tam informacja: na lewym jajniku (czyli na tym samym co miałam w tym cyklu owulację) są 2 dojrzałe, ładne pęcherzyki. Wtedy był jeden. Czyli nastąpiła podwójna owulacja prawdopodobnie.. no i powtórka z rozrywki: zastrzyk dzisiaj bo mają 22 mm oba, endometrium piękne, za 3 dni luteina dopochwowo i acard cały czas.

    Przynajmniej wiem już skąd tyle płodnego śluzu i utrzymująca się temperatura..

    Czy ktoś miał podwójna owulację w cyklu? Udało się?
    Pierwszy raz się z takim czymś spotykam..
    Druga szansa od losu i kolejne nadzieje. Teraz przynajmniej, nauczona doświadczeniem, nie będę testować wcześniej niż 13-14 dzień :)

    marteczkaaaa lubi tę wiadomość

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo rzadka sytuacja, ale jak widać podwójna owulacja jest jak najbardziej możliwa :) trzymamy kciuki i daj koniecznie znać

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Kamcia Autorytet
    Postów: 1402 1228

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam w tym cyklu podwójna owulacje... Ale niestety żaden pęcherzyk nie pękł 😐 czekam na okres, ale coś też mozno się opóźnia. Gin mówiła że jak w ciągu tygodnia nie będzie okres mam się do niej zglosic

    JA 34l, starania 2lata.
    11.2019 laparo torbieli endom. obu jajników

    19.12.2020 - 12dpo ⏸️
    21.12.2020 - 14dpo - beta 60,74 prog. 28,880
    23.12.2020 - 16dpo - beta 147,41 prog. 16,630 (kropek 2mm)
    28.12.2020 - 21 dpo - beta 1447,12 🤩🤩🤩 prog. 26,830
    07.01.2021 - fasolka 4,7mm i mamy ♥

    03.07.2020 INV 😔
    23.07.2020 HSG

    AMH 0,5
    MTHFR_667C>T hetero
    MTHFR_1298A>C hetero
    PAI-1 4G hetero
    ANA,ASA.AOA ujemne
    KOAGULANT TOCZNIA ujemny
    KIRy Genotyp AA.
    HLA-C meża C2 homoz.
    Komórki NK: 18,42%, 315 ul (liczba)
    Aktywność NK: 25,4%

    3jvzj48a47aj4h5r.png
  • Dziubka Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ginekolog powiedział, że każda kobieta ma podwójna owulacja dwa razy w roku, a te kobiety z tendencja w rodzinie do bliźniaków - nawet sześć razy w roku. Czyli nie jest to nic szczególnego :) ja sama kilka miesięcy temu miałam podwójna, bo akurat bylam wtedy na badaniach ogólnych i było widać dwa ciałka żółte.
    Dowiedziałam się również, że jedna komorka może zostać zaplodniona w takim cyklu, druga nie.

    AgataAgatka lubi tę wiadomość

  • Stefffcia88 Ekspertka
    Postów: 132 299

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podwójna owulacja, napewno pękł jeden co do drugiego nie mam pewności..
    w 22 dc progesteron 42 ng/ml

    Co o tym myślicie?

    Endometrioza II st
    05.2020 I Procedura ICSI, krotki protokół
    29.06 - transfer ❄️
    7dpt beta 103; 9dpt beta 249; 11dpt beta 612, beta 21 dpt 26403✊🍀
    22 dpt pęcherzyk 16mm zarodek 2,2 mm, jest tętno ❤️🤰🏼
    Zostań z nami 😘
    ❄️❄️
  • Meggi87 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 lutego 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stefcia od grudnia troche minelo. Jak Twoj wynik?

    Ja mialam potwierdzona usg podwojna owulacje. Dzis 9 dni po owu mam progesteron 51. Bety jeszcze nie robilam.

    Nie wiem czy juz sie cieszy czy nie ;)

  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 22 lutego 2020, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Ja wogole jestem jakimś dziwnym przypadkiem .. bo .. długo czekałam na wizytę u pani doktor .. pech chciał ze skrócił mi się w tym miesiącu cykl i na wizycie byłam w 2 dniu miesiączki . Dla Pani doktor nie był to problem i zrobiła mi usg .. stwierdziła 3 pecherzyki !!!! Dwa mniejsze i jeden wielkości 10 mm !!!!! I powiedziała ze strasznie szybko rośnie! Za dwa dni czyli w 4 dc - ostatni dzień miesiączki , dostałam bardzo silnego bólu z tego jajnika ... czy to była owulacja??? Podczas okresu??? Został mi przepisany wtedy letrozol od 3 do 7 dc . Wizytę mam zaplanowana na 12dc wiec dopiero w środę ... co sądzicie ? Czy w tym cyklu już nie będę mieć owulacji skoro miałabym ja w 4dc ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2020, 23:57

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
  • marteczkaaaa Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 6 marca 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna182 wrote:
    Tam informacja: na lewym jajniku (czyli na tym samym co miałam w tym cyklu owulację) są 2 dojrzałe, ładne pęcherzyki. Wtedy był jeden. Czyli nastąpiła podwójna owulacja prawdopodobnie.. no i powtórka z rozrywki: zastrzyk dzisiaj bo mają 22 mm oba, endometrium piękne, za 3 dni luteina dopochwowo i acard cały czas.

    Przynajmniej wiem już skąd tyle płodnego śluzu i utrzymująca się temperatura..

    Czy ktoś miał podwójna owulację w cyklu? Udało się?
    Pierwszy raz się z takim czymś spotykam..
    Druga szansa od losu i kolejne nadzieje. Teraz przynajmniej, nauczona doświadczeniem, nie będę testować wcześniej niż 13-14 dzień :)


    Ja w tym cyklu miałam podwójną owulację (stymulacja CLO), ale niestety jeszcze nie wiem czy jakiś bobas z tego będzie 😉
    Jeszcze jakieś 9-10 dni muszę czekać aż będę mogła zrobić test 😀

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 9 marca 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a robiłaś monitoring? :) Skąd wiesz, że była podwójna? Pytam z ciekawości

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Bezsilna. Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 marca 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to znaczy że dojdzie do zapłodnienia i będzie ciąża skoro są dwie owulacje?

  • Bezsilna. Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 marca 2023, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczam że dwa pęcherzyki pękły

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ