Forum W oczekiwaniu na owulację Podzielony pęcherzyk
Odpowiedz

Podzielony pęcherzyk

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • [email protected] Nowa

Wysłany: 4 marca 2018, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał podobny przypadek że w 19dc pęcherzyk nie pękł tylko się podzielił? Lekarz stwierdził że nie wie o co chodzi i że raczej z niego już nic nie będzie. W 26dc miał 26x28 mm a w 19dc wygląda jak by się podzielił bo widać kreskę podzialu i całkowity rozmiar ma 25x15. Wg temperatury owulacja była w 16dc od tego dnia temperatura cały czas rośnie i w obrębie lewego jajnika cały czas czuję lekki ból ( w tym w którym jest owy pęcherzyk). Lekarz kazał czekać na @

• MOJE Autorytet

Wysłany: 4 marca 2018, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze słyszę więc nie pomogę :(

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego