X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pomoc w interpretacji wyniku.
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wyniku.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 16 listopada 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki problem: dziś mam 26 dzień cyklu. Temperatura nie drgnęła ani o stopień, ból i śluz owulacyjny występują już od 3 listopada. Testy owulacyjne cały czas negatywne.
    Wczoraj robiłam badanie progesteronu (planowo powinnam mieć owulację 8 listopada, więc gin. kazał mi zrobić), a on ledwie 1.57, kiedy dla fazy folikularnej: 0,2-0,4; a dla lutealnej 1,2-15,9.
    Niby mieści się w normie, ale moje pytanie: dlaczego jest tak bardzo niski? Czy owu już była czy nie? Czy istnieje możliwość, że cykl był po prostu bezowulacyjny? Pogubiłam się w tym wszystkim.

    546e8a2a088904f253546880410aa23b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2013, 20:31

    48f411ed51.png
  • Gwiazdeczka Znajoma
    Postów: 29 9

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wyglada na bezowulacyjny...

    38010b837aebf82b632997d645ce5cf6.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpisalam pod twoim wykresem, raczej bezowulacyjny kochana. Porob badania pod katem pcos i chorob tarczycy.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika86: właśnie w czwartek lekarz potwierdził PCO :(

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ