Forum W oczekiwaniu na owulację Pomocy! Kiedy owulacja??? Bardzo pilne.
Odpowiedz

Pomocy! Kiedy owulacja??? Bardzo pilne.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 26 lipca 2016, 22:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Bardzo proszę o pomoc.

  W niedzielę miałam pozytywny test owulacyjny. Moja temp jeszcze nie wzrosła za nadto. Dziś mam nabrzmiały brzuch, ból brzucha i głowy, nerwowość i zmęczenie. Szyjka macicy wysoko ale nie wydaje się być jakoś miękka i otwarta. Śluz też nie mam jakoś wyjątkowo dużo, ale jak jest to jest rozciągliwy biało-przeźroczysty. Moje cykle są nieregularne 30-39dni.

  Chciałabym trafić blisko w owulację ponieważ staramy się o synka. Miał ktoś podobną sytuację? Jakieś porady wskazówki? Będę wdzięczna !

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 26 lipca 2016, 22:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  To mój wykres:

  https://ovufriend.pl/graph/9ea3a7b83ea100f35d8a1129aae26e33

  Nie wiem jak się wstawia wykresy :P

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 22:32

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 26 lipca 2016, 22:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  a teraz:

  9ea3a7b83ea100f35d8a1129aae26e33.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego